Cumhuriyet Halk Partisi(CHP)yerel seçimler için start verdi. 

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP)İl Başkanı Devrim Dural, Cumhuriyet Halk Partisi(CHP)Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi(CHP)belediye meclis üyesi ve grup başkanvekili Atınç Kayınova, Belediye Başkan adayı Tahsin Erdemle beraber esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. 

“Bu tür arızalı ve sakat mantıklı iddiaları yaymaya çalışanları kınıyorum” “Bu tür arızalı ve sakat mantıklı iddiaları yaymaya çalışanları kınıyorum”

Başkan Adayı Erdem, esnaf ve vatandaşlardan yerel seçimler için destek isteyerek sorunlarını dinledi.

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP)Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu, “Bugün Cumhuriyet Halk Partisi(CHP)Merkez İlçe olarak değerli belediye başkan adayımız Tahsin Erdemle beraber seçim çalışmalarına start verdik. Mahalle mahalle sokak sokak gezeceğiz. Tahsin Erdem’i belediye başkanı yapmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bugünde halkla buluşmalara başladık. Çok güzel ilgi var çok güzel dönüşler var. Bunlarda bizim yüzümüzü güldürüyor.  İl başkanımız, ilçe başkanımız, belediye başkan adaylarımız ve meclis üyesi adaylarımızla bir bütün olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz”dedi.

Emre Can Bayram

I M G 5156