Saç kesimi fiyatlarına yapılan zam, özellikle damat tıraşıyla ilgili alınan kararla genç çiftleri şaşkına çevirdi.

Berber Fiyatlarına Büyük Zam! Saç Kesimi 150 TL, Sakal Kesimi 80 TL!

Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (BESOB) Yönetim Kurulu'nun 10 Ocak'ta aldığı kararla, erkek berberlerinde saç kesimi fiyatları 150 TL'ye yükseltildi. Aynı kararla sakal kesimi ücreti de 80 TL olarak belirlendi. Bu zamlar, erkeklerin güzellik ve bakım harcamalarını ciddi şekilde etkiledi.

Damat Tıraşsız Damat! Damat Tıraşı 600 Tl'ye Çıktı! 1

Damat Tıraşı Fiyatları Şaşırttı

Özellikle yaz aylarında artan düğünlerle birlikte talep gören damat tıraşı fiyatları ise şehir genelinde 600 TL'ye çıktı. Bu karar, evlenecek olan genç çiftler arasında şaşkınlık ve tepki yarattı. Düğün hazırlıkları içindeki gençler, damat tıraşı ücretinin yüksekliği karşısında tasarruf arayışına girdi.

Fındıkta tarihi rekor! Fiyatlar havada uçuştu... Zonguldak, Bartın, Karabük'te fındık ne kadar? Fındıkta tarihi rekor! Fiyatlar havada uçuştu... Zonguldak, Bartın, Karabük'te fındık ne kadar?

Damatlar, Düğün Günü Berberlere Belirtmeden Traş Oluyor!

Sosyal medya platformlarında yapılan paylaşımlarda, düğün günü berberlere belirtmeden traş olan gençlerin dikkat çektiği görüldü. Bu sayede en azından 370 TL tasarruf edebileceklerini ifade eden birçok kişi, damat tıraşı ücretlerine mizahi yorumlarla tepki gösterdi.

Bu kararın berber müşterileri arasında nasıl bir etki yaratacağı ve gelecekte benzer kararların alınıp alınmayacağı merak konusu oldu.

HABER MERKEZİ