İYİ Parti Belediye Başkan adayı Murat Sesli ve beraberindekiler, Göktepe Mahallesi'nde mahalle sakinleriyle samimi bir şekilde buluştu. Toplantıda, mahalle halkının karşılaştığı sorunlar titizlikle dinlendi ve çözüm yolları tartışıldı.

HALKLA İLETİŞİM GÜÇLENDİRİLDİ

Zonguldak, Bartın, Karabük ve Kastamonu'yu büyük farkla geride bıraktı! Zonguldak, Bartın, Karabük ve Kastamonu'yu büyük farkla geride bıraktı!

Göktepe Mahallesi'nde gerçekleşen buluşmada, İYİ Parti heyeti, belediye başkan adayı Murat Sesli'nin liderliğinde, mahalle sakinlerinin taleplerini dinleyerek çözüm odaklı bir yaklaşım sergiledi. Belediye meclis üyesi adayları da mahalle sakinlerinin sorunlarını anlamak ve çözüme katkı sağlamak için etkin bir rol üstlendi.

MAHALLE HALKIYLA BİRLİKTE ÇÖZÜM ARAYIŞI: İYİ PARTİ'NİN VİZYONU

İYİ Parti, Göktepe Mahallesi'nde halkın içinde, onların sorunlarını dinleyerek ve çözüm önerileri sunarak güçlü bir iletişim ağı oluşturdu.

Whatsapp Image 2024 03 27 At 10.07.09

GENÇLERE 5 BİN LİRA BURS

Göktepe Mahallesi’nin 14 yıldır mahalle olduğunu ama 14 yıldır hizmetten mahrum kaldığını söyleyen Kdz. Ereğli Belediyesi Önceki Dönem Başkanlarından Murat Sesli konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “2007- 2009 yılları arasında belediye başkanlığı yaptım o zaman siz mahalle olmamıştınız. Tabii biliyoruz bazı sorunlarınız var, bizler göreve geldiğimiz zaman bu sorunlarınız giderilecek. Gelirken baktım yol sorununuz var, mezarlıklar, kanalizasyon ve alt yapı ile ilgili sorunlarınız var. Bunlar çözülebilir sorunlar, bugüne kadar çözmeyenlerin ayıbı. Biz görev aldığımızda bunların hepsini çözeceğiz. Bizim belediye başkanlığı dönemimizde başarılı çalışmalar yaptığımızı inanıyorum. O dönemde 120 bin ton asfalt dökmüştük, şimdi daha fazlasını yapacağız ve asfaltsız mahallemiz kalmayacak. Ayrıca benim dönemimde öğrencilerimize burs veriyorduk, bizden sonra burs olayı kalktı. Şimdi ekip arkadaşlarımızla göreve geldiğimizde yine şehir dışına giden öğrencilerimize her ay düzenli olarak 5 bin TL burs vereceğiz. Ayrıca 3 bin 500 kadınımızla Çanakkale’ye çıkartma yapmıştık. Göreve geldiğimizde kadınlarımız hazır olun Mayıs Ayı’nda ilk kültür gezimizi gidiyoruz. Yine Türkiye’nin en büyük kültür gezisini yapacağız.  

Sahilimizi güzelleştireceğiz, daha modern ve halkımızın isteğine uygun bir sahil yapacağız. Festivallerimiz gümbür gümbür devam edecek, hatta Türkiye’nin en büyük festivalini yapacağız. Festivali yaparken de 31 mahalleye eşit hizmet yapacağız.  

Burada yazın plajlar bölgesinde otopark sıkıntısı oluyor. Burada denize doğru yolu uzatarak, 150- 200 araçlık otopark yapacağız. Deniz kenarında sıkıntımız kalmayacak.  

Ulaşımda sorunlarınız var, içimizden bir arkadaşımız halk otobüsçülerinin başkanlığını yaptı. Ulaşımla ilgili sorunlarınızda bizzat ilgileneceğiz. Ekibimizle beraber Ereğli’ye hizmet etmeye geliyoruz. Diğer adaylarımızın yolu açık olsun. Herkes yapacaklarını anlatsın, kararı halk versin. Sizler 14 yıldır mahallesiniz ama hakettiğiniz hizmeti alamamışsınız.  

"ERDEMİR'İN CEFASINI ÇEKEN SİZLERSİNİZ, SEFASINI SÜRECEK OLAN DA SİZLERSİNİZ"

Bir konu daha var, Erdemir. Erdemir’in cefasını çeken sizlersiniz, sefasını sürecek olan da sizlersiniz. Bu sebeple Erdemir’e işçi alınacaksa bizim bölgemizden, Ereğli’den alınacak. Ama Göktepe’den ama Sarıkorkmaz’dan ama Armutlucuma, Çaylıoğlu’ndan. Bizde bu şehrin yönetenleri olarak, sizlere söz veriyoruz, ne gerekiyorsa yapacağız. Bizim çocuklarımız dışarıya çalışmaya gitmeyecekler. Gençlerin Murat Abisi olacağım.  

Her şeyin bir sonu var, Ereğli’de değişim olsun istiyoruz. Sizlerin destekleriyle ekibimize destek ve oy istiyorum.”

Aybüke Ünal

Ereğli Haberleri