Belediye Binası Sarı Kırmızıya Büründü

Zonguldak Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Galatasaray’ın Trendyol Süper Lig 2023-2024 Sezonu şampiyonu olmasını anlamlı bir şekilde kutladı. Başkan Kantarcı, belediye binasına dev Galatasaray bayrağı asarak binayı sarı kırmızı renklere bürüdü. Bu jest, taraftarlar tarafından büyük takdir topladı.

Zonguldak’ta şok ölüm sayısı! Zonguldak’ta şok ölüm sayısı!

Galatasaray'ın Şampiyonluk Maçı

Trendyol Süper Lig’in 38. ve son haftasında Galatasaray, Tümosan Konyaspor ile karşı karşıya geldi. Medaş Konya Büyükşehir Stadyumu’nda oynanan mücadelede Galatasaray, rakibini 3-1 mağlup ederek şampiyonluğunu ilan etti. Bu sonuçla birlikte Galatasaray, Trendyol Süper Lig 2023-2024 Sezonu’nun şampiyonu oldu.

Taraftarlardan Başkan Kantarcı’ya Teşekkür

Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın, Galatasaray’ın şampiyonluğunu kutlamak amacıyla yaptığı bu jest, Çaycuma’da ve Galatasaray taraftarları arasında büyük beğeni topladı. Başkan Kantarcı, bu anlamlı hareketiyle hem Galatasaray taraftarlarının hem de Çaycuma halkının gönlünde bir kez daha yer etti.

Şampiyonluk Coşkusu Çaycuma’da

Galatasaray’ın şampiyonluk kutlamaları ülke genelinde büyük coşkuya sebep olurken, Çaycuma’da da bu coşku Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın yaptığı anlamlı jestle taçlandı. Belediye binasının sarı kırmızı renklere bürünmesi, Galatasaray taraftarlarına unutulmaz bir anı olarak hafızalarda yer etti.

Whatsapp Image 2024 05 27 At 16.31.17

Editör: İrem Karagöz