Özcan Ulupınar, Sami Aydın’ı ziyaret etti. Özcan Ulupınar, Sami Aydın’ı ziyaret etti.

Karabük'te, 5000 Evler Bahçelievler Mahallesi 131’inci Sokak'ta bulunan bir apartmanın yanında, 6 metre yüksekliğindeki istinat duvarının dibinde ölü bulunan Hande Ciğeroğlu'nun (32) yapılan otopsisinde, vücudunda darp, boğuşma ya da silahlı yaralama izine rastlanmazken, ölümün yüksekten düşme sonucu kafaya alınan darbeyle meydana geldiği belirlendi.

Olay, dün sabah saatlerinde meydana geldi. Hande Ciğeroğlu'nun hareketsiz halde yere yattığını fark eden vatandaşlar, durumu hemen polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Sağlık ekipleri olay yerine ulaştığında, Ciğeroğlu'nun hayatını kaybettiğini tespit etti. Polis incelemesinde, olayın mağduru olan kişinin Hande Ciğeroğlu olduğu belirlendi. Yapılan incelemede, Ciğeroğlu'nun bulunduğu yerin yanındaki 6 metre yüksekliğindeki istinat duvarında spor ayakkabıları bulundu.

Ciğeroğlu'nun cenazesi, inceleme sonrası otopsi için Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna götürüldü. Otopsi sonucunda, vücudunda herhangi bir darp izine rastlanmazken, ölümün yüksekten düşme sonucu kafaya alınan darbeyle gerçekleştiği ortaya çıktı.