Karabük'te İl Emniyet Müdürlüğü İstihbarat ve Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda 3 kişi gözaltına alındı.

Karabük İl Emniyet Müdürlüğü, uyuşturucu veya uyarıcı madde temin ve ticaretinin önlenmesi faaliyetleri kapsamında organize sanayi bölgesinde bir operasyon düzenledi. Saha çalışması sonucunda durumundan şüphelenilen M.K, E.S ve A.G isimli şahıslar hedef alındı.

I M G 0119

Yapılan üst aramalar sonucunda M.K, E.S ve A.G'nin üzerinden toplamda 51 adet sentetik ecza ve 2 adet ruhsatsız tabanca ele geçirildi.

Gözaltına alınan şahıslar hakkında uyuşturucu veya uyarıcı madde bulundurmak ve kullanmak suçundan işlem yapıldı. Ayrıca, M.K hakkında 6136 SKM adli işlem başlatıldı.

Operasyonla ilgili olarak Karabük İl Emniyet Müdürlüğü tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmazken, yapılan operasyonun şehirdeki uyuşturucu ticaretine karşı sürdürülen kararlı mücadelenin bir parçası olduğu belirtiliyor.

Karadeniz Gazı’nın karaya çıktığı Filyos Limanı deniz ticaretine de açılacak... Karadeniz Gazı’nın karaya çıktığı Filyos Limanı deniz ticaretine de açılacak...

HABER MERKEZİ