Kdz. Ereğli'de yapılan kask kullanımı uygulaması... Sonuç alınıyor... Kdz. Ereğli'de yapılan kask kullanımı uygulaması... Sonuç alınıyor...

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Alirıza Bektaş, kendisi üzerinden AK Parti Milletvekili Muammer Avcı’ya yapılan haberlere yazılı bir açıklama yaparak açıklık getirdi.

Bektaş açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Ağabeyim merkez muhtarı idi. Partimizin genel merkezi tarafından ağabeyim partimizden aday gösterildi. Ancak seçim sürecinde olsun seçimden sonra olsun akıllara durgunluk verecek açıklamalar ve haberler yapılıyor. Benim ağabeyimin adaylığı için 2 milyon dolar verdiğim söyleniyor. Bunları diyen her kimse namussuz ve şerefsizdir. Bunları açıklamayan da aynısıdır. 2 milyon doların kaç TL ettiğini bilmeden sallıyorlar. Kimse suyu bulandırmasın. Herkesin ailesi var. Bunu kimse utmasın. Biz kimin hırlı ve hırsız olduğunu biliyoruz. Zonguldak’ta biliyor. Karalama, iftira kampanyaları ve çamur at izi kalsın mantığına her zaman verilecek cevabımız var. Bu kadar iftira, kin neden?. Ancak ilahi adalet var. Mahkemede hesaplaşacağız. Yüce yargı en doğru kararı verecektir. Milletvekilimize yapılan planlı ve programlı saldırının ardında “Biat etme” mantığı yatmakta. Biz Yüce rabbimizden başkasına biat etmeyiz. Etmeyeceğiz de. Her kim konuşuyor, her kim yazıyorsa ispat etmeye davet ediyorum. Şerefsiz ve onursuzca yazılan çizilenleri asla kabul etmeyeceğiz. Bizler Sayın Cumhurbaşkanımızın davasının bekçileriyiz. Biz kutsal davamızda böyle münafıklara pabuç bırakacak kadar ucuz değiliz. Kendi kin ve pisliklerini örtmeye çalışanlara Adalet gerekli şamarı ve tokatı vuracaktır” diye konuştu.

Editör: Emre Bayram