Elcab Kablo Yönetim Kurulu Başkanı ve ZONSİAD Dernek Başkanı İş insanı Nejdet Tıskaoğlu’nun adını son dönemde üstün başarıları ile duyduğumuz Elcab Kablo Zonguldak Hentbol Spor Kulübü Takımı 8 Mart 2024 tarihinde Sivas mecnun Otyakmaz Spor salonunda Adana Sarıçam Belediye ile oynacağı final maçı öncesi müthiş bir performans gösterdi. 

Whatsapp Image 2024 03 07 At 17.17.54 (1)

Türkiye Hentbol Federasyonu Türkiye Erkekler Hentbol 1’nci Lige yükselme play-off maçlarını Sivas’ta oynanacak. Elcab Kablo Zonguldak Hentbol kulübü bugün gerçekleştirdiği Play off 2’inci maçını Van Öz Erden Spor kulübü ile gerçekleştirdi.

Whatsapp Image 2024 03 07 At 17.17.55 (1)

Van Öz Erden Spor Kulübünü 59-32 skor ile mağlup eden Elcab Kablo Zonguldak Hentbol Spor Kulübü, yarın Adana Sarıçam Belediye Spor Kulübü ile final maçını oynayacak. 

Kulüp Başkanı Nejdet Tıskaoğlu, “ O Kupa Zonguldak’a Gelecek”.

Elcab Kablo Zonguldak Hentbol Spor Kulübü takımımız, Van Öz Erden Hentbol Spor kulübünü 59-32 skor ile büyük bir farkla mağlup ederek şampiyonluk yolunda final maçına adını yazdırdı.

Yarın oyacağımız Adana Sarıçam Belediye Spor Kulübü karşısında da müthiş bir performans sergileyerek kupayı Zonguldak’a getireceklerine inancım tamdır. Elcab Kablo Zonguldak Hentbol Spor Kulübü takımı olarak hedefimize son 1 kaldı.  Her zaman söylediğim gibi hedefimiz 1’nci lige yükselmek ve bu gururu Zonguldak olarak yaşamaktı. Salonun Aslanlarını ve teknik heyetimizi tebrik ediyorum. dedi.

Terminalde şok eden zam! Terminalde şok eden zam!

Whatsapp Image 2024 03 07 At 17.17.54 (1)