Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun, 2019 yılında göreve başladığımızdan bu yana vatandaşlarımızın tapu sorunlarınu çözeceğimize dair verdiğimiz sözü yerine getirmek için çaba sarf ediyoruz” ifadelerini kullandı.

31 Mart 2024 Muslu Belediye seçimlerinde oy dağılımı... Fark ne kadar oldu? 31 Mart 2024 Muslu Belediye seçimlerinde oy dağılımı... Fark ne kadar oldu?

Bugün uzun süren gayretlerinin sonucunu aldıklarını belirten Altun, “Kilimli Belediyesi’nin taşınmazlarında geçmiş dönemlerden süregelen hacizler nedeniyle tapularını alamayan Çamlık Mahallesi’ndeki 7 adet taşınmazın hak sahipleri, artık tapularına kavuşmanın mutluluğunu yaşıyorlar” dedi.

Kilimli Belediye Başkanı ve AK Parti Kilimli Belediye Başkan adayı Kamil Altun’un açıklamasının tamamı ise şu şekilde;
“2019 yılında göreve başladığımızdan bu yana, vatandaşlarımızın tapu sorunlarını çözeceğimize dair verdiğimiz sözü yerine getirmek için yoğun çaba sarf ediyoruz. Bugün, uzun süren gayretlerimizin sonucunu almanın gururunu yaşıyoruz.

Kilimli Belediyesi'nin  taşınmazlarında geçmiş dönemlerden süregelen hacizler nedeniyle tapularını alamayan Çamlık Mahallesi'ndeki 7 adet taşınmazın hak sahipleri, artık tapularına kavuşmanın mutluluğunu yaşıyorlar. Değerli vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun.

Çamlık Mahallesi'ndeki 7 adet taşınmazın kullanımındaki durumu düzelterek, hak sahibi vatandaşlarımızın tapu devrini gerçekleştirdik. Belediyemiz tarafından yapılan imar planları düzenlemesi sayesinde, bu önemli adımı atarak vatandaşlarımızın tapu sahibi olmalarını sağladık.”

Whatsapp Image 2024 03 04 At 18.44.57

HABER: Emre Sezer