Zonguldak’ın şirin ilçesi Kilimli’de hangi partinin adayının başkan olacağı konusu net olarak açıklığa kavuşmadan önce Kilimli Belediye Başkanı ve AK Parti adayı Kamil Altun’u Kanal Z de seçime 3 gün kala canlı yayına almıştım.

Başkan Altun’la 2 saat sürede yaptığım canlı yayında seçildiği taktirde 19 yeni projelerini görsel olarak kamuoyuna açıklarken o kadar çok destek, mesajlar ve izlenme oranı oldu ki yayın sonrası Kamil Altun’a şöyle demiştim.

“Sayın başkan ben bu kanalda sayısını unuttuğum çok sayıda canlı yayın yaptım ama böylesine ilgi ve alaka çeken izlenen bir program yapmadım. 31 Mart akşamı Belediye başkanlığın yeniden hayırlı olsun” ifadesini kullandığımda Kamil Başkan bana “İNŞALLAH” abi cevabı vermişti.

Lavuar Alanı projesi devam edecek mi? TOKİ’den açıklama geldi Lavuar Alanı projesi devam edecek mi? TOKİ’den açıklama geldi

Çalışanın hakkını veren Kilimli halkı sandık önlerine konulduğunda yine Belediye Başkanına sahip çıkmasını bildi ve Kamil Altun’a bir 5 sene daha yetki verdi.

Fotoğrafı konuşturduğumuzda, canlı yayın sonrası Altun’u destekleyenler stüdyoya adeta baskın yaptı ve seçimi o zaman kazandığını işte bu pozla noktaladı. Ne diyelim hayırlı olsun başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz.

HaberYorum MustafaEmen                                                                                                                                                                      Kamil Kanal Z