Yerel seçimlere az bir süre kala çalışmalarını sürdüren Özkan Çetinkaya, Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı Eğitim-Bir-Sen Karabük Şubesi tarafından düzenlenen iftar programına katıldı. İftar programında konuşan Çetinkaya, toplumun her kesimiyle bir araya gelerek iftar sevincini paylaştıklarını vurguladı.

Gerçek Belediyecilik Sözü

Çetinkaya, Karabük'ü gerçek belediyecilikle tanıştırmak için yola çıktıklarını ifade etti. Kentin daha yaşanabilir bir hale gelmesi için vaatlerde bulunan Çetinkaya, 1 Nisan itibariyle göreve geldiklerinde Karabük'ü dönüştüreceklerini söyledi.

A W170557 02

Karabük'te 48 Suç Kaydı Bulunan Şüpheliye Operasyon! Karabük'te 48 Suç Kaydı Bulunan Şüpheliye Operasyon!

Toplumla İç İçe Çalışma Sözü

Karabük'ün sorunlarına çözüm bulmak için toplumla iç içe çalışacaklarını belirten Çetinkaya, vatandaşların taleplerini dinleyerek etkin çözümler üreteceklerini dile getirdi.

ehre uygulayacakları projelerden de bahseden Çetinkaya, son olarak Karabük'ün kalbinde, şehrin merkezine en yakın mahallelerden biri olan Kartaltepe Mahallesi'nde, muhteşem bir projeye imza attıklarını anlatarak, " Karabük'te gerçekleştireceğimiz Cevizkent Life projesi ile, Kartaltepe Mahallesi'nde bulunan Cevizkent Bölgesi'ni yepyeni bir solukla buluşturuyoruz. Pazar yeri, yürüyüş yolları, yürüyen merdiven ve asansör, peyzaj düzenlemeleri ve konforlu oturma alanlarıyla şehrimizin merkezine en yakın mahallelerinden birini yemyeşil bir yaşam alanına dönüştürüyoruz. Ayrıca, Yenişehir'i Cevizkent ile birleştirerek, sizlere daha geniş ve daha yaşanabilir bir çevre sunuyoruz" dedi.
Programda Çetinkaya’ya eşlik eden AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin ve İl Başkanı Ferhat Salt da belediye başkan adayı için destek istedi.

İHA

Karabük Haberleri