Zonguldak Ak Parti Milletvekili Muammer Avcı'nın kardeşi iş insanı Mustafa Kemal Avcı Zonguldak-Kilimli yolundaki tünel çalışmasını paylaşarak yapılan bu hizmetleri zamanında yapmayanlara göndermede bulundu. 

Avcı facebook sayfasında "Dün gece sahil yolundan Kilimli’ye geçtim.. aman yarabbim o karanlığı aydınlatan iş makinalarının, kamyonların ses ve ışıkları muazzamdı. Dur durak bilmeyen en büyük yatırımlar Zonguldak’a yapılıyor ve Ülkedeki hiç bir olumsuzluktan da etkilenmiyor. Gerçi avanta dağıtmadıkları için o emekleri görmez ARTistler.

Bakın buradan tarihe not düşüyorum, ben bilmiyordum anlamıyordum demeyin diye. Bu Zonguldak’ı kendisine ticaret malı gibi görüp cebini haramla dolduranlarla, Milletine hizmetin Hakka hizmet olduğunu bilenlerin ve inananların mücadelesidir.

Biz günün sonunda bu milyarlık işlerin müteahhitlerinin çayını içerken bile imtina ediyoruz, ama bu kudurmuş haramzadeler bize diyor ki; Bizler oraya makina koyalım, kamyon koyalım, iş alalım para kazanalım, sahil yolunda benzinlik yeri alalım, otel yeri ayarlayalım bu tarihi fırsatı değerlendirelim biz Reisin davasına harcarız kazandığımızı başkaları almasın vs…

Bizim cevabımızın ne olduğunu siz biliyor ve olup bitenlerden anlıyorsunuzdur inşaAllah. Bu benlik davası değildir, nefsani arzularımız peşinde koştuğumuz gün ya da bu bizim aile arası anlaşmazlığımız olduğu gün; Allah bizim canımızı alsın, bizi kahru perişan etsin. Ama ailenizi bile manipüle edip saldırıyorlar istediklerini alabilmek için ve bir kabahatini örtbas etmek için bin günaha giren AkP kafalı hesabi çevrelerden de destek alıyorlar maalesef.

Bu Habil ile Kabil den beri süren, hak ve Batılın, Halk ile Vesayetin savaşıdır. Benim küçüklüğüm de evimde Babam ve arkadaşları bu hak dava üzere çalışırken, bir milletvekili dahi yokken “Daha Adil bir Dünya mümkün” inancıyla toplantılar yaparken, biz çocuklar baskın olur diye kapıyı kollardık. O günlerden bugünlere bu Ülkeyi bu milleti getirenlerden Allah cc razı olacaktır. Birileri nefesiyle söndürmeye çalışsa da Allah nurunu tamamlayacaktır.

Özellikle Devlet ve Millet sorumluluğunu elinde tutan büyüklerimize hitabımdır. Cumhurbaşkanımızın izinden gidin ve cesur olun, vesayetçilere teslim etmeyin namuslu insanlara zülme rıza göstermeyin. Ya olacağız Ya Öleceğiz..!

Allah Siyonist ve Emperyalist kafalı, Makyavelist çıkarcı insanları şehrimizden uzak etsin veya ıslah etsin, bize Allah yeter.

Zonguldak'ta üniversite öğrencileri iş hayatına hazırlanıyor Zonguldak'ta üniversite öğrencileri iş hayatına hazırlanıyor

Benim için parti farketmeksizin bu ülke için işini, aşını Namusluca kazanan / yapan bütün insanlar aynı cephede bir ve beraberdir.

Saygı ve selamlarımla,

Mustafa Kemal Avcı" şeklinde paylaşım yaptı.