Başkan Alan, görev süresi boyunca Kapuz Plajı'nda gerçekleştirilen restorasyon ve iyileştirme çalışmalarına atıfta bulunarak, bu projenin sadece bunlarla sınırlı olmayacağını ifade etti. Yeni projenin bölgeyi daha çekici hale getireceğini ve yürüyüş hattının yanı sıra üç farklı plajın halkın kullanımına sunulacağını vurguladı.
Ayrıca, plajlardan birinin haftanın yedi günü kadınlara ayrılacağını belirterek, kadınların deniz ve güneşin tadını özgürce çıkarabileceklerini söyledi. Akşamları ise Kapuz bölgesinin tüm Zonguldaklılar ve şehir misafirleri için keyifli bir yürüyüş alanı ve manzara sunacağını dile getirdi.
Alan, bu projenin şehrin enstantanelerine büyük katkılar sağlayacağını ve bölgenin güneşin en güzel battığı yerlerden biri olarak öne çıkacağını belirtti.

Zonguldak Limanı'nda hummalı çalışma! Zonguldak Limanı'nda hummalı çalışma!

I M G 1747

Alan şöyle dedi: 
“Kıymetli hemşerilerim, Kapuz Plajı bizim için çok değerli. Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar restorasyonlarını yaptık, iyileştirmelerini yaptık. Ama yetmez. Tersaneyi de bağlamak istiyoruz birbirine. Kesin bizim yürüyüş hattımız olsun, hem de plaj, kordon, sahil büyümüş olsun istiyoruz. İnşallah bu projeyle birlikte üç tane ayrı plajımız olacak. Sadece salı, perşembe günleri kadınlarımız için tahsis etmiştik. İnşallah oradaki tersanede, koydaki bir plajımız haftanın yedi günü hanımefendilere hizmet edecek. Akşamları da gelen misafirlerimiz için, bizler için güzel bir yürüyüş hattı, güzel bir manzara. Güneşin en güzel battığı şehir Zonguldak'ımızda muazzam bir enstantane ortaya çıkacak inşallah. Kapuz, sahil birleştirme projemiz Zonguldak'ımızda, bütün hemşerilerimize hayırlı uğurlu olsun.”

I M G 1746 

İHA

Zonguldak Haberleri