Saadet Partisi Kurucaşile İlçe Başkanı İzzet Bostan, Kurucaşile Belediyesi’nin sorumluluğundaki otelin yıllardır kaderine terk edildiğini ve Kurucaşile Belediye Başkanı Zihni Sayın’ın seçim vaatleri arasında olmasına rağmen yıllardır tek bir çivi dahi çakılmadığını belirtti.

Hiçbir vaadini yerine getirmedi

Kurucaşile Belediye Başkanı’nın hiçbir vaadini yerine getirmediğini belirten Saadet Partisi Kurucaşile İlçe Başkanı İzzet Bostan, “2019 yerel seçimlerinde iş başına gelen Kurucaşile’nin mevcut belediye başkanı birçok vaatte bulunmasına rağmen görev süresinin sonuna doğru yaklaştığımız şu güne kadar hiçbir vaadini yerine getirememiştir”.

“Otel kaderine terk edildi”

Dere kenarında cansız bedeni bulundu! Dere kenarında cansız bedeni bulundu!

“Kurucaşile Belediyesi sorumluluğunda olan ve kaderine terk edilen otel, seçim vaadi olarak Kurucaşile halkına umut verilmesine rağmen çürümeye terk edilmiş, tek bir çivi dahi çakılmamıştır. 2019 seçimlerinde vaatler havada uçuşurken şimdi dönüp baktığımızda, piknik alanı dışında hiçbir vaadin gerçekleşmediğini görüyoruz. Zaten piknik alanı da Bakka tarafından yapılmıştır.”

“Takipçisi olacağız”

“Bizler, verilen vaatlerin ve söylenen sözlerin daima takipçisi olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Her zaman ifade ettiğimiz gibi, Saadet Partisi belediyecilik anlayışının temelinde kamu malının hakkıyla korunması, verilen söze sadakat ve kamu malından ilçe insanının faydalanması yatar. Biz, anlayışımız gereği bu konuların takipçisi olmayı kendimize görev addediyoruz” dedi.