CHP Zonguldak il, ilçe, belde belediye başkan aday adaylığı için şimdiye kadar başvuran adayların listesi! CHP Zonguldak il, ilçe, belde belediye başkan aday adaylığı için şimdiye kadar başvuran adayların listesi!

9-12 Kasım tarihleri arasında Atatürk Havalimanı'nda ZONDEF tarafından düzenlenen üçüncü Zonguldak Tanıtım Günlerinde Gökçebey standının olmaması tepkilere neden oldu.

Tepkilerin ardından AK Parti'den Gökçebey Belediye Başkanı Aday Adayı olan Adem Ayvacık, memleketine sahip çıkarak Zonguldak Tanıtım Günlerinde Gökçebey standı kurdu.

Konuya ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yapan Adem Ayvacık, “Zonguldak Dernekler Federasyonu’nun düzenlemiş olduğu Zonguldak Günlerinde Gökçebey standının olmaması nedeniyle Adem Ayvacık olarak Gökçebey standı açmış bulunmaktayım. Değerli ve kıymetli hemşehrilerimizi Gökçebey’e sahip çıkmaya, tanıtmaya standımıza davet ediyorum. Gelin hep birlikte Gökçebey’imizi tanıtalım. Çay içelim ve sohbet edelim. Selam ve saygılarımla” ifadelerine yer verdi.