Ziyarete, CHP İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu, İl ve İlçe Yöneticileri ve Belediye Meclis Üyesi Adayı Atınç Kayınova da katıldı. Tahsin Erdem, belediye çalışanlarının ve şehrin genel şartlarının iyileştirilmesi için tasarladığı projeleri detaylı bir şekilde anlattı. Ayrıca, işçilerin sorunlarını ve taleplerini dinleyerek onlarla yakından ilgilendi.

Whatsapp Image 2024 03 15 At 13.50.34

"BELEDİYEDE AJANLIK DEVRİ BİTECEK"

Kaybedeceğini anlayan AKP’li trollerin “maaş ödeyemezler/ belediye işçisine ajan dedi/ yatırımlar durur” şeklinde karalama kampanyası yaptığına dikkat çeken Tahsin Erdem, “31 Mart yaklaştıkça benzer şeyler olacaktır. Belediye işçisi arkadaşlarımız müsterih olsun. ‘Belediyede ajanlık devri bitecek’ dediğimde kimi kastettiğimi anlaması gerekenler anladı. Biz göreve geldiğimizde Zonguldak Belediyesinde öncelikli olarak çalışma barışını tesis edeceğiz. Hangi siyasi partiden olursa olsun işini yapan alın terinin karşılığını zamanında ve son kuruşuna kadar alacak. Tıpkı, CHP’li Ereğli, Çaycuma, Devrek, Alaplı ve Gökçebey’de olduğu gibi Zonguldak Belediyesinde de maaş sorunu olmayacak.
Emeği en yüce değer kabul eden bir siyasi anlayışın  Belediye Başkan adayı olarak işçi maaşları önceliğimiz olacak. Lütfen size söyleyenen yalanlara itibar etmeyin. Göreve geldiğimizde belediye işçilerinin daha iyi koşullarda yaşaması için maaşlarınıza zam yapacağız. 
Hep birlikte çalışıp hep birlikte başaracağız” dedi.

HABER MERKEZİ

Zonguldak İl Genel meclisinde kime hangi görev verildi? Zonguldak İl Genel meclisinde kime hangi görev verildi?

Zonguldak Haberleri