Zonguldak'ın en güzel yeri sizce neresi? Zonguldak'ın en güzel yeri sizce neresi?

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP)Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu, “Tüm mahallelerde birinci parti olacağımız açık ara seçimi kazanacağımız belirgin. Meclis çoğunlu bizde olacak. Biz farkı açmaya çalışıyoruz. Belediye meclis üyeliğine insan sayısını arttırmaya çalışıyoruz”dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP)Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu Belediye Başkan Adayı Tahsin Erdem yerel seçim çalışmalarına devam ediyor.

Başkan Zaimoğlu ve Başkan Adayı Erdem Soğuksu’da esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Ziyaretler sırasında esnaflar Cumhuriyet Halk Partisi(CHP)Belediye Başkan Adayı Tahsin Erdem'e sevgi seli gösterdi.

Ziyaret sonrasında açıklama yapan Başkan Zaimoğlu, “Biz böyle tartışmalara girmeye gerek yok. Biz sahada gümbür gümbür geliyoruz. Çalışıyoruz sizde şahit oluyorsunuz. Halkın teveccühü üst düzeyde. Halkla buluşmalara başlıyoruz. Bugünde soğuksu pazar yerine geçiyoruz. Bir türlü şu saate kadar geçemedik. Gördüğüz gibi esnaf arkadaşlar önümüzü kesip sevgi seli gösteriyorlar. Önümüzdeki hafta yapılacak seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisinin çok rahat bir şekilde seçimleri alacağına eminiz. Belediye başkanımız Tahsin Erdem olacak. Vatandaşlarımız muhakkak sandıklara gelip oy kullanmalarını ve demokrasiye sahip çıkmalarını rica ediyorum. Hepsinden teşekkürlerimi şükranlarımı sunuyorum. Tüm mahallelerde destek aynı seviyede. Halk ve örgüt Cumhuriyet Halk Partisiyle birleşti. Çok büyük bir teveccüh var. Ben belirgin olarak şu mahalle dersem yanlış olur. Tüm mahallelerde birinci parti olacağımız açık ara seçimi kazanacağımız belirgin. Meclis çoğunlu bizde olacak. Biz farkı açmaya çalışıyoruz. Belediye meclis üyeliğine insan sayısını arttırmaya çalışıyoruz”dedi.

Emre Can Bayram

Zonguldak Haberleri