Balıkçı tekneleri limana sığındı... Balıkçı tekneleri limana sığındı...

Bir dönem Bartın Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yapan Mahmut Şahin, 30 Mart 2024 tarihinde yapılması planlanan yerel seçimlerde Osmaniye’nin Kadirli ilçesinden Belediye Başkan aday adayı olmayı düşünüyor.

Bartın'a birçok proje kazandırdı

2017 yılında Bartın'a atanan ve 4 yıl görevde kalıp başarılı çalışmalara imza atan Bartın Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Şahin, İYİ Parti'den Kadirli Belediye Başkan aday adayı oluyor. Bartın Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü binasında atıl olarak bulunan alanı İl Müdürlüğüne kazandırdı. Bunun yanı sıra İl Müdürlüğü döneminde çocuk evleri sitesini de tamamlayan Şahin, huzurevi kapasitesini de arttırdı. Eski ssk binasını da müdürlüğü kazandıran Şahin, 4 yıl boyunca önemli projeler yaptı.  Bartın'da başarılı işlere imza atan ve sonrasında emekli olan Bartın Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü görevinde bulunan Mahmut Şahin, memleketi Osmaniye ilinin Kadirli İlçesinden İyi Parti Belediye Başkan aday adayı oluyor.

Gönülleri kazanmıştı

Bartın'da görev yaptığı sürede herkesin gönlünü kazanan ve başarılı işlere imza atan Mahmut Şahin, memleketi Kadirli'de ziyaretlerini sürdürüyor. Yaptığı ziyaretlerde vatandaşların desteğini alan Şahin, seçim çalışmalarına devam ediyor.