Zonguldak’ta antrenörlük yapan Volkan Çetin, dün gece AK Parti Gençlik Kollarının bayrak asmaya çalıştığı sırada darp olayına adının karışması iddialarına yanıt verdi

Yaşanan olayın ardından açıklama yapan Volkan Çetin, “ Biz CHP Zonguldak belediye başkan adayı Tahsin Erdem’in ofislerini daha öncesinden açmıştık. Ancak afişlerin yırtıldığını görünce aynı bölgeye gelen AK Parti gençleri ofisin yıkıldığından haberiniz var mı diye sorduk. Kendileri bizi yutmadıklarını iddia ettiler. Ardından bir araç yanaştı içinden iki kişi indi ve o sırada arbede yaşandı. Kendimi savunmak için mücadele verdim. Sonrasında karşı taraf neredeyse 100 kişi oldu ve polisler olay yerine geldi. İfade için karakola gittik. Kaç taraf bizden şikayetçi oldu. Ancak olayda adı geçen CHP meclis üyesinin olayla bir alakası yoktur” dedi. 

Zonguldak TSO Proje Okulu ve Mesleki Teknik Anadolu Lisesi mezuniyet töreniyle öğrencilerini uğurladı... Zonguldak TSO Proje Okulu ve Mesleki Teknik Anadolu Lisesi mezuniyet töreniyle öğrencilerini uğurladı...

Olay nasıl olmuştu;

AK Parti Gençlik Kollarından bir genç Mithatpaşa Mahallesinde bayrak asmaya çalıştığı sırada 2 kişi tarafından darp edildi.
AK Parti Gençlik Kollarından iki kişi dün akşam saatlerinde Mithatpaşa Mahallesinde AK Parti bayrağı astığı sırada darp edildi. 
Gencin birinin dişi kırıldı. Yaşanan olay sonrasında gençler Atatürk Devler Hastanesine giderek darp olup şahıslardan şikayetçi oldu. Yaşanan olay sonrasında AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan ise sosyal medyada hesabından gençlerin videosunu yayınlayarak kınadı.

Editör: Emre Bayram