Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından Osmaniye’de düzenlenen Oturarak Voleybol Süper Lig final etabı müsabakaları sona erdi ve şampiyon belli oldu.

Tosyalı Spor Salonu'nda gerçekleşen Kupa ve Madalya Töreni'nde Zonguldak Karadeniz Ereğli Belediye Spor Kulübü, büyük bir başarıya imza atarak şampiyonluğa ulaştı.

A W214449 01

Müsabakalarda Türkiye'nin 8 şehrinden 10 takımın mücadele ettiği heyecan dolu karşılaşmalarda, Zonguldak Karadeniz Ereğli Belediye SK finalde Adana Ayyıldız Engelliler SK'nü 3-1 yenerek zirveye çıktı. Kupa ve madalyalarını Vali Erdinç Yılmaz ve Türkiye Voleybol Federasyonu Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş'tan alan şampiyon takım, büyük sevinç yaşadı.

A W214449 04

Osmaniye'nin misafirperverliğinden dolayı teşekkürlerini ileten Zonguldak Ereğli Belediyespor Oturarak Voleybol Takımı Antrenörü Adem Çelik, şampiyonluklarını kutlayarak büyük bir gurur yaşadıklarını belirtti. Bu önemli zafer, takımın ve antrenörün emeklerinin karşılığını en güzel şekilde aldığını gösterdi.

A W214449 02

A W214449 03

Erdemir'den “18 Haziran Karadeniz Ereğli’nin Kurtuluşu” mesajı... Erdemir'den “18 Haziran Karadeniz Ereğli’nin Kurtuluşu” mesajı...

İHA

Ereğli Haberleri

Editör: Aybüke Ünal