Meteoroloji uyardı! Hafta sonu Zonguldak, Bartın, Bolu, Çankırı, Düzce, Karabük ve Kırklareli'nde fırtına bekleniyor... Meteoroloji uyardı! Hafta sonu Zonguldak, Bartın, Bolu, Çankırı, Düzce, Karabük ve Kırklareli'nde fırtına bekleniyor...

Bu önemli sosyal sorumluluk projesi, kulübün üyelerinin katkılarıyla hayata geçiriliyor ve beş yıldır ihtiyaç sahiplerine umut olmaya devam ediyor.

Ramazan ayının bereketini ve paylaşma ruhunu en iyi şekilde yansıtan bu etkinlikte, Kdzoff Spor Kulübü sadece karda kışta mahsur kalanlara değil, toplumun her kesimine destek elini uzatıyor. Her yıl daha fazla insanın faydalandığı bu yardım etkinliği, kulübün toplumsal sorumluluk bilincini ve duyarlılığını gösteriyor.

Kulüp Başkanı Fatih Malhatun "Biz, kulüp olarak sadece spor alanında değil, toplumun her alanında var olmaya ve katkı sağlamaya inanıyoruz. Ramazan ayı, bu anlamda bizim için bir fırsat. Her yıl olduğu gibi bu yıl da elimizden geldiğince ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye çalışıyoruz” dedi.
Kdzoff Spor Kulübü, sadece Ramazan ayında değil, yıl boyunca topluma destek olmaya devam ediyor. Kulüp yetkilileri, "Toplumumuzun her zaman yanında olmak ve onlara destek sağlamak, bizim için bir görevdir. Bu görevi layıkıyla yerine getirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz" ifadelerine yer verdi.

İHA

Zonguldak Haberleri