Zonguldak'ta oynanan U13 Ligi maçında hakem Ayşe Nur Demirhan, Gökçebeysporun 13 yaşındaki futbolcusu Erdem Uslu'nun ayakkabısının bağcıklarının çözüldüğünü fark edince maçı durdurup ayakkabıları kendisi bağladı. Bu hareketin üzerine hakem Demirhan'a tribünden alkış geldi.
Zonguldak U13 Ligi'nde Gökçebeyspor ile Devrek Belediyespor hafta sonu Gökçebey Sahası'nda karşılaştı. Maçın hakemi Ayşe Nur Demirhan yaptığı davranışla izleyenlerden alkış aldı. Maçın ilk yarısında Gökçebeysporlu 13 yaşındaki Gökçebeysporlu futbolcu Erdem Uslu'nun ayakkabılarının bağı çözüldü. Durumu fark eden orta hakem Ayşe Nur Demirhan, müsabakayı durdurarak yanına gittiği oyuncunun ayakkabısının bağcıklarını bağladı. Hakem Demirhan, bu davranışıyla tribünlerden büyük alkış aldı.
Müsabaka ise Gökçebeyspor'un 2-0 üstünlüğü ile sona erdi.
Maç durdu! Alkışlar hakeme geldi...
Maçın hakemi Ayşe Nur Demirhan yaptığı davranışla izleyenlerden alkış aldı.
Editör: İrem Karagöz
Yorumlar
Trend Haberler
Zonguldak'ta tepki toplayan hareket: Evli ve iki çocuk babası Sinan Usta sebepsiz işten çıkarıldı!
Zonguldak’ta Şok Olay: 3 Kişi Sopalarla Saldırı
AFAD, Meteoroloji, Valiliklerin uyardığı tehlike geldi! Sel, heyelan, yıldırıma dikkat!
Zonguldak'ın ilçesinde organize sanayide kaza: Ekipler olay yerinde!
Kapuz Plajı’nda Şok Manzara: Zonguldak halkı şaşırdı kaldı!