Festivalin Geri Dönüşü

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cihat Tutkun'a son veda... Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cihat Tutkun'a son veda...

Düzce'nin Akçakoca ilçesinde düzenlenen otomobil festivali, modifiye tutkunlarını bir araya getirdi. 2019 yılından bu yana düzenlenmeyen festival, bu yıl büyük bir ilgiyle karşılandı. İstanbul, Ankara, Sakarya, Bolu, Bursa ve İzmir gibi birçok şehirden yüzlerce aracın katıldığı etkinlik, liman mevkisinde gerçekleştirildi.

A W241859 06

Yarışmalar ve Ödüller

Festival kapsamında çeşitli yarışmalar düzenlendi ve dereceye giren araç sahiplerine ödüller verildi. Festivale katılanlar arasında en çok dikkat çeken ise ses sistemli ticari araç oldu.

A W241859 04

Organizatörün Açıklamaları

Festivalin organizatörlüğünü üstlenen İsmail Baş, etkinlik hakkında açıklamalarda bulundu. Baş, "2019'dan bu güne kadar böyle bir festival olmamıştı. Ben böyle bir organizasyon yapmayı düşündüm. Hem Akçakoca adına hem gençlerimizin adına böyle bir etkinlik düzenledim. 180 araç alana giriş yaptı. İstanbul, İzmir, Kocaeli, Bursa, Ankara gibi bölgelerden gelenler oldu. Memnun kaldılarsa ne mutlu bize," dedi.

Gençlerin ve Otomobil Tutkunlarının Buluşma Noktası

Festival, otomobil tutkunları ve gençler için önemli bir buluşma noktası oldu. Katılımcılar, modifiye edilmiş araçlarını sergileyerek, diğer otomobil meraklılarıyla bilgi ve deneyimlerini paylaştı. Organizasyonun başarılı geçmesi, önümüzdeki yıllarda da benzer etkinliklerin düzenlenmesi için olumlu bir işaret olarak değerlendirildi.

A W241859 07

Kaynak: İHA