Karabük, Kastamonu ve Zonguldak'ta eş zamanlı operasyon... Örgüt lideri tutuklandı! Karabük, Kastamonu ve Zonguldak'ta eş zamanlı operasyon... Örgüt lideri tutuklandı!

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş'ın iki kadını taciz etmekten yargılanması ve yanında çalışan bir kadına yönelik skandal ifadeleri kamuoyunu derinden sarsarken bu olaylar Gökhan Mustafa Demirtaş’ın Ak Parti’den istifasına neden olmuştu.

İYİ PARTİ TABANI RAHATSIZ

Taciz iddiaları ile yargılanan Gökhan Mustafa Demirtaş bunun üzerine soluğu İYİ Parti’de alırken İYİ Parti tabanı ise Gökhan Demirtaş’ın İYİ Parti’ye geçmesine ve aday gösterilecek olmasına büyük tepki gösteriyor. 

“HER EVE 10 BİN TL”

İYİ Parti’ye geçebilmek adına İYİ Parti’ye milyonlarca bağış yaptığı iddia edilen Gökhan Mustafa Demirtaş kesenin ağzını iyice açarak bu seferde Gülüç’te her eve 10 Bin TL dağıtacağı iddia edildi. Bu iş için 2 Milyon gibi bir bütçe ayırdığı belirtilen Gökhan Mustafa Demirtaş hakkındaki bu iddialar doğru ise bu bütçeyi nasıl ayırdığı merak ediliyor.  Biliyorsunuz ki Gökhan Mustafa Demirtaş bir çok yolsuzluk iddiaları ile gündeme gelmişti!

HABER MERKEZİ