Ankara Hakimevi'nde yapılan değerlendirme toplantısında, birinci olan isim Erzurum Bölge Adliye Mahkemesi personeli Haşmet Budak oldu. Budak'ın çektiği fotoğraf, Türk bayrağının anlamını ve değerini ustalıkla yansıttığı için jüri üyelerinden büyük takdir topladı.

Whatsapp Image 2024 03 12 At 11.49.06

İkinci sırayı Eskişehir H Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu personeli Bedrettin Yılmaz alırken, Yılmaz'ın eseri duygusal derinliği ve anlamlı kompozisyonuyla dikkat çekti. Üçüncülük ödülünü ise Vakfıkebir Adliyesi personeli Cemal Siyah kazandı.

Whatsapp Image 2024 03 12 At 11.49.07

Asgari ücrete zam var mı, yok mu? Bakan Işıkhan açıkladı! Asgari ücrete zam var mı, yok mu? Bakan Işıkhan açıkladı!

Yarışmaya katılan tüm personel, Türk bayrağına duydukları sevgi ve bağlılığı sanatlarıyla ifade etmeleri nedeniyle ayrıca takdir edildi. Türk Bayrağı Temalı Fotoğraf Yarışması, Cumhuriyetimizin değerlerine sahip çıkan ve onları sanatla buluşturan bir platform olarak anlamını bir kez daha kanıtladı. Değerlendirme toplantısına Cumhurbaşkanlığı Foto Film Şube Müdürü Murat Çetinmühürdar, Parlamento Foto Muhabiri Mustafa İstemi, Anadolu Ajansı Foto Muhabiri Emin Sansar, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Nargis Özgen, Adalet Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı Başkan Yardımcısı Kubilay İnan ve Türkiye Foto Muhabirleri Derneği Başkanı Rıza Özel'in kurul üyesi olduğu belirtildi.

Whatsapp Image 2024 03 12 At 11.49.07 (1)

Aytaç Öztürk

Gündem Haberleri