Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıklar Hastanesi Adli Psikiyatr servisinde kalan Polat’ın korkusundan uyuyamadığı öğrenildi.

AYNI  SERVİSE DÜŞTÜ
Cezaevine gönderilen Rabia Çataklı ruh sağlığının yerinde olmaması nedeniyle Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde tedavi altına alınmıştı. Bugün sosyal medyada Emrullah Erdinc’in paylaşımına göre Çataklı’nın sosyal medya fenomeni Dilan Polat’la aynı koğuşa düştüğü yer aldı. Ayrıca Polat’ın korkudan eşofmanını Çataklı’ya hediye ettiği de paylaşımda görüldü.

Polat yeniden Bakırköy Ruh Sinir Hastalıklar Hastanesi’ne gitmemek için cezaevi yönetimine dilekçe verdi.

DİLEKÇE VERİP CEZAEVİNE DÖNDÜ
Polat, Çataklı korkusundan dolayı süreyi doldurmadan Dilekçe vererek kendi isteği ile cezaevine dönmüş. Dilan Polat, Adli Tıp Kurumu’nun raporu doğrultusunda yeniden Bakırköy’e sevk edilince büyük şaşkınlık yaşadı. Yeniden Bakırköy’e gitmek istemeyen Polat’ın cezaevi yönetimine dilekçe verdiği öğrenildi.

Zonguldak milletvekili Saffet Bozkurt ne iş yapıyor? Zonguldak milletvekili Saffet Bozkurt ne iş yapıyor?

Olay nasıl olmuştu;
Olay geçtiğimiz yıl Ağustos ayında Devrek ilçesi Çaydeğirmeni beldesindeki evde meydana geldi. Rabia Çataklı(31), uyudukları sırada annesi Şeyda Çataklı(56) ve anneannesi Medine Küçükkaya’ya 77) bıçakla saldırdı. Çataklı annesini ve anneannesini bıçakla öldürdükten sonra cesetleri parçalamaya başladı, kestiği parçalardan bazılarını camdan dışarı attı.Evden yükselen ezan ve tekbir seslerini duyarak tedirgin olan komşular durumu jandarmaya bildirdi. Eve gelen ekipler, kapıyı kırarak içeri girebildi.Ekipler kan gölüne dönen evin içinde Rabia Çataklı’yı çıplak vaziyette elinde bıçakla yakaladı. Rabia Çataklı gözaltına alınırken, Şeyda Çataklı ve Medine Küçükkaya otopsi yapılmak üzere Atatürk Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Evin camının kırık olduğu, ceset parçalarının yanı sıra mutfak malzemelerinin de dışarı atıldığı görüldü. 

Editör: Emre Sürücü