Tatilcilerin akınına uğradı! Metrelerce kuyruk oluştu Tatilcilerin akınına uğradı! Metrelerce kuyruk oluştu

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, Zonguldak’ın hasta olduğunu ve cerrahi müdahaleler gerektiğini açıkladı.

Başkan Adayı Dereli açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Evet kıymetli hemşehrilerimize çok saygı ve selamlarımı sunarak başlamak istiyorum. Son 4 gün heyecanla ve büyük bir motivasyonla çalışmalarımızla tüm hızıyla devam ediyoruz. Bugün saha çalışmalarımızda  Level Hastanesi'ne geldik. Sağolsunlar kıymetli çalışan hocalarımız, hastalarımız hepsiyle hasbihal ettik. Zonguldak'ta son 4 güne girdik. Kıymetli arkadaşlar, Zonguldak hasta. Zonguldak'ın sorunları büyük. Gerçekten cerrahi müdahaleler, operasyonel müdahaleler gerektiriyor. Yıllarca, 20 yıl pansumanla geçiştirilmiş birçok iş birçok gördüğünüz çalışma var. Biz artık bunların hepsini kökten büyük bir cerrahi müdahaleyle 31 Mart'tan sonra değiştirelim istiyoruz. 

Bunu yapacak enerjimiz, motivasyonumuz, gücümüz, deneyimimiz, bilgimiz, birikimimiz var. Sizlerden sadece bir oy istiyoruz. 31 Mart'ta Zonguldak'ın kaderini bu kötü gidişini gelin hep birlikte değiştirelim. Zonguldak'ı artık daha Yaşanılabilir. Türkiye standartlarında hak ettiği bir yaşama hep birlikte kavuşturalım istiyoruz”dedi.

KÖPRÜDEN ÖNCE SON ÇIKIŞ

31 Mart seçimlerinin köprüden önce son çıkış olduğunu ifade eden Başkan Adayı Dereli, “

Kıymetli desteklerinizi, kıymetli oylarınızı 31 Mart'ta bekliyorum. Köprüden önce gerçekten son çıkış. Bir beş yıl daha Zonguldak kaybederse o beş yılın sonunda da kaybolmuş olan 25 yılla artık gerçekten yaşanılamaz bir hale gelecek. Lütfen bu çağrılarımıza, bu seslenişlerimize sahada yaptığımız bu çalışmalar esnasındaki bu konuşmalarımıza lütfen kulak verin. Gerçekten gözlerinizi, kulaklarınızı açarak Zonguldak'ta yaşadığınız hayata şöyle bir bakın ve bu değişimin şart olduğunu lütfen siz de görün. Sizden sadece bir oy istiyoruz. Vereceğiniz bir destekle, bir oyla Zonguldak'ın bu kötü gidişini gerçekten değiştireceğinizdenhiç şüpheniz olmasın. Saygı ve sevgilerimi sunuyorum”diye konuştu.