Zonguldak'ta Haftalık Hava Durumu Değişiyor

Başlangıçta Sıcak ve Güneşli Günler
Haftanın başında Zonguldak, güneşli ve sıcak bir hava ile karşılanacak. Pazartesi ve Salı günleri için hava durumu oldukça ılıman olacak, sıcaklıklar mevsim normallerinin üzerinde seyredecek.

Zonguldak İŞKUR duyurdu: Zonguldak'ta 188 işçi alınacak... Zonguldak İŞKUR duyurdu: Zonguldak'ta 188 işçi alınacak...

Ekran Görüntüsü 2024 07 08 134422

Çarşamba ve Perşembe: Şiddetli Yağış Beklentisi
Ancak haftanın ortasında durum değişiyor. Çarşamba ve Perşembe günleri için meteoroloji yetkilileri şiddetli yağış uyarısında bulunuyor. Kent genelinde sağanak yağışlar ve yer yer gök gürültülü sağanaklar bekleniyor.

Önlemler Alınmalı
Şiddetli yağışların yol açabileceği olumsuz etkileri önlemek için vatandaşların dikkatli olması gerekiyor. Su baskınları ve taşkın riskine karşı gerekli tedbirlerin alınması önem taşıyor.

Hafta Sonu Durumu
Hafta sonuna doğru ise hava durumunun yeniden stabil hale gelmesi bekleniyor. Cuma günü yağışların azalması ve parçalı bulutlu bir havanın hakim olması öngörülüyor. Cumartesi ve Pazar günleri için güneşli ve ılık bir hava bekleniyor.

Zonguldak'ta hava durumu hafta boyunca değişkenlik gösterecek. Vatandaşların günlük hava durumu raporlarını takip etmeleri, planlarını buna göre yapmaları önem taşıyor. Meteoroloji yetkilileri, özellikle çarşamba ve perşembe günleri için dikkatli olunması gerektiğini vurguluyor.

Editör: Ahmet Furkan Sav