Zonguldak spor sahnelerinde heyecan dolu bir hafta başlıyor! Bu hafta boyunca düzenlenecek olan çeşitli spor müsabakaları, spor tutkunları için kaçırılmayacak fırsatlar sunacak.

İşte bu haftanın spor dolu programı:

ZONGULDAK SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN

HAFTALIK PROGRAMI

     BRANŞI

  SAATİ

SAHASI

                                          T A K I M L A R

       KATEGORİ

 

 

05 OCAK 2024 CUMA

 

FUTBOL

14.00

Ş.V.KARAKURDU

KDZ. EREĞLİ GENÇYILDIZ SPOR

ZONGULDAK EREĞLİ SPOR

U-16

16.00

Ş.V.KARAKURDU

BAYAT SPOR

ALAPLIGÜCÜ SPOR

U-18

16.30

FENER SNT.

ÇAYDAMAR SPOR

TERSANE SPOR

U-16

 

 

06 OCAK 2024 CUMARTESİ

 

VOLEYBOL

14.00

EREĞLİ S.S.

KDZ. EREĞLİ GÖZTEPE SPOR

KDZ. EREĞLİ VOLEYBOL SPOR A

MİNİK KIZLAR

16.00

EREĞLİ S.S.

ALAPLI ANADOLU ENGELLİLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

KDZ. EREĞLİ VOLEYBOL SPOR B

MİNİK KIZLAR

10.00

DEVREK S.S.

DEVREK BELEDİYE SPOR

DEVREK EĞİTİM GÜCÜ SPOR KULÜBÜ B

MİNİK KIZLAR

12.00

DEVREK S.S.

DEVREK EĞİTİM GÜCÜ SPOR KULÜBÜ A

ÇAYCUMA SPOR KULÜBÜ

MİNİK KIZLAR

15.00

ÇAYCUMA S.S

ÇAYCUMA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ

DEVREK EĞİTİM GÜCÜ SPOR KULÜBÜ C

MİNİK KIZLAR

FUTBOL

11.00

Ş.V.KARAKURDU

EREĞLİ DEMİR SPOR

KDZ. EREĞLİ BLD. SPOR

U-16

13.00

Ş.V.KARAKURDU

KDZ. EREĞLİ ÇİĞDEMLİ SPOR

EREĞLİ DEMİR SPOR

U-18

15.00

Ş.V.KARAKURDU

ZONGULDAK EREĞLİ SPOR

KDZ. EREĞLİ BLD. SPOR

U-18

12.30

ALAPLI SNT.

ALAPLI BLD. SPOR

AKIN SPOR

U-18

1430

ALAPLI SNT.

ALAPLIGÜCÜ SPOR

BALİ SPOR

U-16

11.00

FENER SNT.

ÇAYDAMAR SPOR

TERSANE SPOR

U-18

13.00

FENER SNT.

KARADON SPOR

ÇATALAĞZI DEMİR SPOR

1. AMATÖR

15.00

FENER SNT.

ÜZÜLMEZ SPOR

KARAELMAS SPOR

1. AMATÖR

14.00

GELİK SNT.

GELİK SPOR

DEVREK BLD. SPOR

U-18

12.30

KOZLU SNT.

KOZLU TAŞKÖMÜRÜ SPOR

ELVANPAZARCIK SPOR

U-18

14.30

KOZLU SNT.

İHSANİYE SPOR

KARADON SPOR

U-18

14.00

ÇAYCUMA SNT.

ÇAYCUMA SPOR

CUMAYANI GENÇLİK SPOR

U-18

14.00

KARADON SNT.

KARADON SPOR

ZONGULDAK SARAY SPOR

U-16

 

 

Cumhur ittifakı bahane, Merkez Çarşısı rantı şahane! Cumhur ittifakı bahane, Merkez Çarşısı rantı şahane!

07 OCAK 2024 PAZAR

 

VOLEYBOL

11.00

SİTE S.S.

MEC SPOR KULÜBÜ C

DEVREK BELEDİYE SPOR

YILDIK KIZLAR

13.00

SİTE S.S.

MEC SPOR KULÜBÜ B

MEC SPOR KULÜBÜ A

YILDIZ KIZLAR

12.30

EREĞLİ S.S.

KDZ. EREĞLİ VOLEYBOL SPOR

KDZ. EREĞLİ LİSESİ SPOR

YILDIZ KIZLAR

14.00

EREĞLİ S.S.

KDZ. EREĞLİ GÖZTEPE SPOR

KDZ. EREĞLİ BELEDİYE SPOR

YILDIZ KIZLAR

16.00

SİTE S.S.

ZONGULDAK DSİ SPOR

SAKARYA VOLEYBOL SPOR

2. LİG BAYANLAR

FUTBOL

14.00

Ş.V.KARAKURDU

KDZ. EREĞLİ BLD. SPOR

GEREDE SPOR

BAL

14.00

ALAPLI SNT.

ALAPLI BLD. SPOR

ESKİŞEHİR DEMİR SPOR

BAL

11.00

FENER SNT.

ZONG. GENÇLER GÜCÜ SPOR

CAPETİ MERKEZ ATLY. SPOR

1. AMATÖR

13.00

FENER SNT.

ASMA SPOR

GÖBÜ SPOR

1. AMATÖR

15.00

FENER SNT.

ELVANPAZARCIK SPOR

KARADON SPOR

1. AMATÖR

14.00

GELİK SNT.

AYİÇİ SPOR

TERSANE SPOR

1. AMATÖR

14.00

KİLİMLİ SNT.

KİLİMLİ BLD. SPOR

KOZLU TAŞKÖMÜRÜ SPOR

U-16

14.00

DEVREK SNT.

DEVREK EĞİTİMGÜCÜ SPOR

DEVREK BLD. SPOR

U-16

12.30

ÇAYCUMA SNT.

ÇAYCUMA SPOR

ÇAYCUMA GB. SPOR

U-16

 

 

08 OCAK 2024 PAZARTESİ

 

VOLEYBOL

19.00

SİTE S.S

TED KOLEJİ

EREĞLİ BELEDİYESİ

U-18

19.00

EREĞLİ S.S.

EREĞLİ LİSESİ

ZONGULDAK BASKET

U-18

MASA TENİSİ

10.00

KAPUZ İLKOKULU

MASA TENİSİ YILDIZ ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

YILDIZ ERKEK

FLOOR CURLİNG

10.00

FENER SPOR K.

FLOOR CURLİNG GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ

GENÇLER

BİLEK GÜREŞİ

10.00

FENER SPOR K.

BİLEK GÜREŞİ GENÇ A İL BİRİNCİLİĞİ

GENÇ A

FUTSAL

10.30

SİTE S.S

A1

C2

YILDIZ ERKEK

11.30

SİTE S.S

A2

C1

YILDIZ ERKEK

12.30

SİTE S.S

B1

D2

YILDIZ ERKEK

13.30

SİTE S.S

B2

D1

YILDIZ ERKEK

 

 

09 OCAK 2024 SALI 

 

JUDO

10.00

FENER SPOR K.

JUDO YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ

YILDIZLAR

MASA TENİSİ

10.00

KAPUZ İLKOKULU

MASA TENİSİ YILDIZ ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

YILDIZ ERKEK

FLOOR CURLİNG

10.00

FENER SPOR K.

FLOOR CURLİNG GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ

GENÇLER

BİLEK GÜREŞİ

10.00

FENER SPOR K.

BİLEK GÜREŞİ YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ

YILDIZLAR

FUTSAL

10.30

SİTE S.S

KOZLU 19 MAYIS O.O

KOZLU ALPARSLAN O.O

YILDIZ KIZ

11.30

SİTE S.S

SİVRİLER ŞHT ENGİN AYDIN O.O

GAZİ O.O

YILDIZ KIZ

12.30

SİTE S.S

KARAMAN AMELEBİRLİĞİ O.O

ÇAYCUMA MİMAR SİNAN O.O

YILDIZ KIZ

13.30

SİTE S.S

GAZİ MUSTAFA KEMAL O.O

AHMET TANER KIŞLALI O.O

YILDIZ KIZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 OCAK 2024 ÇARŞAMBA

 

YÜZME

10.00

KİLİMLİ YÜZME HAVUZU

YÜZME YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ

YILDIZLAR

MASA TENİSİ

10.00

KAPUZ İLKOKULU

MASA TENİSİ YILDIZ KIZ İL BİRİNCİLİĞİ

YILDIZ KIZ

FLOOR CURLİNG

10.00

FENER SPOR K.

FLOOR CURLİNG YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ

YILDIZLAR

BİLEK GÜREŞİ

10.00

FENER SPOR K.

BİLEK GÜREŞİ KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ

KÜÇÜKLER

BASKETBOL

12.00

SİTE S.S.

ZONGULDAK YURDU

UZUNMEHMET YURDU

KYK ERKEK BASKETBOL

13.30

SİTE S.S.

ÇAYCUMA YURDU

ALAPLI YURDU

KYK ERKEK BASKETBOL

 

11 OCAK 2024 PERŞEMBE

 

YÜZME

10.00

KİLİMLİ YÜZME HAVUZU

YÜZME YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ

YILDIZLAR

MASA TENİSİ

10.00

KAPUZ İLKOKULU

MASA TENİSİ YILDIZ KIZ İL BİRİNCİLİĞİ

YILDIZ KIZ

FLOOR CURLİNG

10.00

FENER SPOR K.

FLOOR CURLİNG YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ

YILDIZLAR

FUTSAL

10.30

SİTE S.S

25. MAÇIN GALİBİ

26. MAÇIN GALİBİ

YILDIZ ERKEK

11.30

SİTE S.S

27. MAÇIN GALİBİ

28. MAÇIN GALİBİ

YILDIZ ERKEK

12.30

SİTE S.S

A1

B2

YILDIZ KIZ

13.30

SİTE S.S

B1

A2

YILDIZ KIZ

BASKETBOL

12.00

KİLİMLİ S.S.

UZUNMEHMET YURDU

ÇAYCUMA YURDU

KYK ERKEK BASKETBOL

13.30

KİLİMLİ S.S.

ALAPLI YURDU

ZONGULDAK YURDU

KYK ERKEK BASKETBOL

 

12 OCAK 2024 CUMA

 

GÜREŞ

09.00 

SİTE S.S.

GÜREŞ TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ HAZIRLIK

GENÇLER B

BASKETBOL

12.00

SİTE S.S.

ZONGULDAK YURDU

ÇAYCUMA YURDU

KYK ERKEK BASKETBOL

13.30

SİTE S.S.

ALAPLI YURDU

UZUNMEHMET YURDU

KYK ERKEK BASKETBOL