Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ZONSİAD) tarafından başlatılan “Bir El de Sen Uzat” kampanyası bu yıl da ihtiyaç sahibi olanlara yardım eli uzatmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz yıllarda ZONSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet Tıskaoğlu ve ekibinin de yer aldığı “Bir El de Sen Uzat” kampanyası çığ gibi büyüdü. Sporcusundan, medya ve sanat camiasının da yer aldığı kampanya çerçevesinde ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere olan yardım kolileri Zonguldak ve çevre ilçelerde ihtiyaç sahibi olan ailelere ulaştırılmak üzere Zonguldak’ta ilgili kurumlara teslim edilmişti.

CHP'li başkanlardan zafer değerlendirmesi! CHP'li başkanlardan zafer değerlendirmesi!

Whatsapp Image 2024 03 22 At 18.37.01

Başkan Tıskaoğlu duygularını bu yıl 5’incisini düzenlediğimiz kampanyamızın  bir önceki yıllarda yaptığımız gibi paylaşmanın ne kadar önemli olduğunu bizlere bir kez daha hatırlatan bu mübarek ayda, Böyle bir proje gerçekleştirdiğimiz için bunun  mutluluğunu yaşıyoruz . Kampanyamıza  destek veren tüm katılımcılarımıza bu güzel amellerinin Allah tarafından kabulünü niyaz ediyor, her koşulda yanımızda olan ve bizleri destekleyen değerli üyelerimiz ve kıymetli dostlarımıza can-ı gönülden teşekkür ediyor, bu vesile ile birlik ve beraberliğimizin daha da güçlenmesini diliyorum.” sözleriyle ifade etti.

Whatsapp Image 2024 03 22 At 18.37.01 (1)