Tahsin Erdem'e eşi ve çocukları yanı sıra CHP İl Başkanı Devrim Dural, CHP Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu eşlik etti.

Ak Parti'den Aldığımızda Hepsi Borç Batağındaydı (2)

"MİLLETİMİZ SANDIKTA CEVABINI VERECEKTİR"

CHP İl Başkanı Devrim Dural yapmış olduğu konuşmada; "Cumhuriyet Halk Partisi belediyelerine baktığımızda biz belediyeleri Ak Parti'den aldığımızda hepsi borç batağındaydı. Ak Parti şöyle bir propaganda yapıyor. Biz belediyeleri almazsak devlet yatırımı gelmez. Siz aldığınız belediyelere göre mi devlet yatırımlarını yapıyorsunuz böyle birşey olabilir mi? Milletimiz sandıkta bunlara cevabını verecektir" dedi.

Ak Parti'den Aldığımızda Hepsi Borç Batağındaydı (1)

"UCUZ SİYASET YAPIYORLAR"

Ak Parti'nin Zonguldak'ta biz kazamazsak yatırımlar durur. Yatırım gelmez söylemlerine tepki gösteren CHP Zonguldak Belediye Başkan adayı Tahsin Erdem; " Zonguldak Belediye'sini ortak akıl ve halkçı birliktelik ile yönetmek istiyoruz. Halkımızın gösterdiği teveccüh beni  oldukça gururlandırdı ve güçlendirdi. Şimdi basında çıkan bazı haberler var. Zonguldak Belediye CHP'ye geçerse  hiçbir yatırım gelmezmiş.  İşçi maaşları bile verilemezmiş. İktidar kanadı bunu bilerek ve isteyerek yaparak şantaj ve tehdit aracı olarak kullanmaktadır. Çaycuma ve Devrek Belediyelerine bakalım. Almış oldukları borç yükünü bugün yok etmişler ve çok güzel hizmetler vermektedir. Zonguldak ve Kozlu Belediyesi batık. Hatta bu belediyeler Türkiye'de en çok borcu olan belediyeler arasına girdi. Kilimli Belediyesi batık. Hatta işçisinin maaşını ödeyemediği için haciz geldi.  Ak Partili belediyeler beceriksizlikle yönetilmektedir. Vatandaşlara sesleniyorum. Kapınızı çalıp iktidarın gücünü arkamıza alıp hizmetler getireceğiz diyenlere inanmayın. Belediyeyi borç batağına sürüklüyenlere bırakmayın. Projelerimizi ilerleyen günlerde açıklayacağız. Çaycuma Belediyesi'nde olduğu gibi devrim niteliğinde projelerle geliyoruz. Halkçı belediyecilik anlayışıyla tüm projelerimizi hayata geçireceğiz. Zonguldak'ta bugün daha yeni başlıyoruz diye slogan oluşturan Ak Parti aslında hiç birşey yapmadıklarını itiraf niteliğindedir" dedi.

"CUMHURBAŞKANINA SAYGIMIZ SONSUZDUR!"

“Ses kayıtları montaj” iddiası çürüdü! “Ses kayıtları montaj” iddiası çürüdü!

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan'ın; Kazanamazsak en çok Cumhurbaşkanımızın belediyeden fotoğrafını indirecekler" sözüne de cevap veren Erdem; "Alan  şunu biliyor ki geliyor gelmekte olan. Bizim devlet büyüklerimize saygımız sonsuzdur. Cumhurbaşkanına saygımız sonsuzdur. Böyle ucuz siyasete kimsenin girmesine gerek yok" dedi.

HABER MERKEZİ