Bolu'nun Semerkant Mahallesi'nde, akıl almaz bir olay yaşandı. Yabancı uyruklu H.M. (27), dini nikahlı eşi İ.H.'nin (33) kendisini başka bir yabancı uyruklu şahısla aldatıldığını öğrenince, adeta yer yerinden oynadı. Evlerine gittiğinde karısının yanında başka bir adam gören H.M., kontrolünü kaybetti.

Kadının Kaçma Çabası Dramatik Bir Sonla Bitti

Zonguldak, Karabük, Bolu, İstanbul, İzmir, Sakarya'daki kripto parada "Saadet zinciri" kırıldı! Zonguldak, Karabük, Bolu, İstanbul, İzmir, Sakarya'daki kripto parada "Saadet zinciri" kırıldı!

Olayın daha da vahim bir hal almasına sebep olan şey ise kadının kaçma çabasıydı. Kocasından kaçmak isterken, adı A.M. olan şahıs, 3. kattan atlayarak canını kurtarmaya çalıştı. Ancak bu atlayış, 1. kattaki dairenin balkonuna düşerek yaralanmasıyla sonuçlandı.

A W218676 06

Hızlı Müdahale Olayı Daha Da Karmaşıklaştırdı

Olay yerine çağrılan sağlık, itfaiye ve polis ekipleri, hızlıca müdahale etti. Yaralı şahıs, derhal hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Ancak bu durum, öfkeli kocanın da sakinleştirilmesi gerektiği anlamına geliyordu. Polis ekipleri, H.M.'yi kontrol altına almak için zor anlar yaşadı.

A W218676 02

Gözaltına Alınanlar Listesi Genişledi

Olayın ardından gözaltına alınanlar listesi de genişledi. H.M. ile İ.H. ve İ.H.'nin kardeşi, polis ekiplerince gözaltına alındı. Ancak drama son noktayı koymamıştı. Yaralı A.M.'nin babası, olay yerine gelerek durumu öğrenince, kendisi de taşkınlık çıkardı ve sonuç olarak o da polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Semerkant Mahallesi, bu olayla bir kez daha gündeme geldi ve insanların şaşkınlığı sürüyor.

İHA

Bolu Haberleri

Editör: Aybüke Ünal