CHP Kilimli Başkan adayı Erol Sarıal, adaylığı açıklandıktan itibaren Kilimli’de her yeri dolaşıyor ve vatandaşlardan oy istiyor.

Maden mühendisi olarak TTK’da görev yapan ve  emekli olduktan sonra siyasette de ağırlığını koymaya başlayan Sarıal, bu defa Kilimli’ye seçildiği taktirde Belediye Başkanı olarak hizmet etmek istediğini söylüyor.

Kilimli’nin sıkıntılarını çok iyi bildiğini ve çok güzel projeleri olduğunu da vatandaşlara bire bir anlatan Erol Sarıal, yaptığı esnaf ziyaretlerinde çilingirciye de uğrayarak o esnafa öyle bir sıcak sarıldı ki görenler de şöyle bir yorum yaptı.

“Erol Başkan çilingirci dükkanının sahibinin kulağına 31 Mart seçimlerinden sonra 1 Nisan sabahı Belediyenin yeni bir anahtarını yapmanı istiyorum. Öyle bir anahtar yap ki hep bizde kalsın.”

Zonguldak ve Karabük'te hastanelere özel güvenlik görevlisi alınacak! Zonguldak ve Karabük'te hastanelere özel güvenlik görevlisi alınacak!

Kamil Altun Başkan da aynı düşüncede unutmamak lazım.

Fotoğrafı konuşturduğumuzda, Erol Sarıal’ın ziyaretlerinde her çektirdiği fotoğraf karesinde değişik anlamlar çıkıyor. Bu da onlardan biri. Rekabet güzel şey hak eden kazanacak.

Haber-Yorum: Mustafa Emen