Jandarmanın titiz çalışmaları sonucu yakalanan şahsın, B.A. olduğu ve 10 yıl 10 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu öğrenildi.

Cinayet Suçundan Aranıyordu

Düzce İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, çeşitli suçlardan aranan kişilerin yakalanması için denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda gerçekleştirilen son operasyonlarda, kasten adam öldürme suçundan aranan ve uzun süredir firari olan B.A., jandarma ekiplerinin dikkati sayesinde yakalandı.

Gazeteciler yasta! Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cihat Tutkun yaşamını yitirdi! Gazeteciler yasta! Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cihat Tutkun yaşamını yitirdi!

Adalete Teslim Edildi

Yakalanan B.A., yapılan işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edildi. Mahkemeye çıkarılan B.A., tutuklanarak Düzce Cezaevine gönderildi. B.A.'nın uzun süredir kaçak olduğu ve cinayet suçundan dolayı 10 yıl 10 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu bildirildi.

Jandarmanın Suç ve Suçluyla Mücadelesi Devam Ediyor

Düzce İl Jandarma Komutanlığı, suç ve suçluyla mücadelesini kararlılıkla sürdürüyor. Yapılan açıklamada, halkın huzur ve güvenliğini sağlamak adına denetimlerin ve operasyonların aralıksız devam edeceği vurgulandı.

Düzce Haberleri

Editör: Aybüke Ünal