Zonguldak’ta şok olay! Balık tutarken canından oluyordu! Zonguldak’ta şok olay! Balık tutarken canından oluyordu!

Serenay Göç'e Verilen Para Cezası

Sosyal medya fenomeni Serenay Göç, Gökçebey ilçesi kavşağında hız sınırını aşması nedeniyle 6 bin 439 lira para cezasına çarptırıldı. Göç, 300 bin takipçisi bulunan bir fenomen olarak özellikle şehirlerarası otobüs kullanırken çektiği videolarla tanınıyordu.

Kaza ve Yaralılar

Geçtiğimiz gece saat 23.00 sularında yaşanan kazada, Serenay Göç'ün kullandığı 59 KS 401 plakalı yolcu otobüsü, Gökçebey kavşağında B.Ç. yönetimindeki otomobille çarpıştı. Kazada otomobil sürücüsü ile otobüste bulunan 3 yolcu yaralandı. Olay yerine gelen 112 sağlık ekibi tarafından ilk müdahaleleri yapılan yaralılar, hastaneye kaldırıldıktan sonra taburcu edildi.

Adli İşlem Başlatıldı

Kaza sonrası Serenay Göç hakkında adli işlem başlatıldı. Göç'ün bugün doğum günü olması ise ilginç bir tesadüf olarak dikkat çekti.

Serenay Göç'ün Sosyal Medya Kariyeri

Serenay Göç, sosyal medya platformlarında özellikle şehirlerarası otobüs kullanırken çektiği videolarla geniş bir takipçi kitlesine ulaşmış bir isimdir. Ancak son yaşanan kaza ve alınan ceza, onun kariyeri üzerinde olumsuz bir etki yaratabilir. Göç, daha önce de benzeri durumlarla gündeme gelmiş ancak geniş takipçi kitlesi tarafından desteklenmişti.

Muhabir: Emre Can BAYRAM