İYİ Kİ VARSIN İMZA!

Sağlam ailesinin acı günü! Sağlam ailesinin acı günü!
  • Gazeteci Osman Sav’ın sahipliğinde, duayen gazeteci Mustafa Emen’in Genel yayın Yönetmenliğinde habercilikte ve kamuoyu oluşturmakta yeni bir döneme imza atan İMZA Gazetesi, 8. yılına girmenin haklı mutluluğunu ve onurunu yaşıyor.

  • Büyük bir heyecan ile özenle hazırlanıp ilk sayısı Ekim 2016 yılında çıkan İMZA Dergisi, 5 sayı çıkmasının ardından Kozlu ilçesinde 24 Mayıs 2017 günü İMZA Gazetesi olarak haftalık yayın hayatına başlandı. Düzenli olarak çıkartılan İMZA Gazetesi ve www.imzagazetesi.com sitesi resmi ilan almaya da hak kazandı.

  • İMZA Gazetesi; ilk sayısından itibaren Basın Ahlak İlkelerinden taviz vermeksizin doğru, dürüst, ilkeli, seviyeli, cesur ve kamu adına gazetecilik yaparak dik duruşuyla Zonguldak’ın her yerine İMZA’sını atarak ses getirdi.

  • Yaptığı haber ve yorumlarla birlikte Zonguldak Havalimanı ve Zonguldak-Filyos yolu başta olmak üzere bir çok konudaki “Fikri takip haberciliği” ile yetkililere baskı unsuru olarak projelerin hayata geçirilmesinde etkin rol oynadı. Çizgisini hiç bozmadan da bundan sonraki yayın hayatına devam ettirmekte kararlı olarak yoluna devam edecek.

  • Kamuoyu oluşturup Zonguldak başta olmak üzere bölge ve ülkeye katkı verip “İyi varsın İmza” dedirtebilmek hedefiyle hareket eden İMZA Gazetesine maddi-manevi destek veren ve “Bu gazete mutlaka yaşamalı” diyen herkese, tüm okurlarımıza İMZA GAZETESİ AİLESİ olarak çok teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Editör: İrem Karagöz