CHP Zonguldak Belediyesi bir önceki Belediye Başkanı emekli öğretmen Muharrem Akdemir, Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’ın geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada, “Fevkani Köprüsünün yıkılmasının tek nedeni Muharrem Akdemir’dir. Köprüyle ilgili bizi eleştirenlerin hepsinin aynaya bakmasını rica ediyorum. Kulaklarını açsınlar. Gözlerini de açsınlar, körü körüne siyaset, körü körüne popülizm olmaz. Fevkani Köprüsü şu an bu durumdaysa bunun tek sorumlusu o dönemin belediye başkanı o dönemin belediyesidir" şeklinde açıklama yapınca kıyametler koptu.

Bunun üzerine eski Başkan Muharrem Akdemir hoca da CHP il başkanlığında basın toplantısı düzenleyerek Selim Alan’a verdi veriştirdi. Öylesine kızgın ve sinirliydi ki bir ara adeta kendini kaybedercesine gözlerini faltaşı gibi dışarı fırlatarak, “Bak oğlum o koltuğu bırakacaksın, ağabeyini iyi dinle, benim senin yaşın kadar idarecilik deneyimim var. 10 yıl bir şey yapmamışız ne demek, neler yaptığımız ortada. Gazipaşa caddesi alt yapısı başta olmak üzere Uğur Mumcu kavşağını yaptık. Benimle uğraşacağına sözümü dinle. Ben kimsenin hakkında konuşmadım sende konuşma. Yüz yüze bakıyoruz, vallahi yazık.” dedi.

Kış mevsimi trafik tedbirleri görüşüldü... Kış mevsimi trafik tedbirleri görüşüldü...

Muharrem hocanın bu kadar sinirli tavrını ve gözlerini dışarı fırlattığını görenler ise fotoğrafı konuşturarak “Selim Başkan babası yaşındaki emekli öğretmen hocasına fazla yüklenmiş. Tek sorumlu Akdemir mi? Elinden bu kadar gelmiş ne yapsın adamcağız” yorumunda bulundular.

Ne diyelim… Muharrem hocamız her zaman olduğu gibi gözleriyle cevap vermiş gibi baksanız fotoğrafa…

Haber-Yorum: Mustafa Emen…