İstanbul'da ve diğer illerde, 31 Mart 2024 yerel seçimlerine bir gün kala okullarda son hazırlıklar yapılıyor. Sınıflara paravanlar kurulurken, oy kullanılacak sandıklar ve oy kabinleri yerlerine yerleştirildi. Depremin etkilediği Hatay'da ise afetzede vatandaşların oy kullanabilmesi için 96 konteyner seçim alanı oluşturuldu.

I M G 2099

Okullarda Seçim Hazırlıkları Tamamlandı

Kahramanmaraş'ta ve diğer illerde seçim hazırlıkları tamamlandı. Kayıtlı seçmen sayısı 753 bin 538 oldu ve kent genelinde 2 bin 405 sandık okullara yerleştirildi. Depremzedelerin oy kullanabilmesi için Hatay'da 96 konteyner seçim alanı kuruldu.

I M G 2097

Deprem Bölgelerinde Oy Kullanma Hazırlığı

Depremin vurduğu Hatay'da, 31 Mart yerel seçimlerine az bir süre kala tüm hazırlıklar tamamlandı. Vatandaşlar, yıkıma uğramış bölgelerdeki 96 konteyner seçim alanlarında oy kullanabilecekler. Mahalle muhtarları, seçmenlere destek çağrısında bulunarak seçimlerin ülkeye hayırlı olmasını diledi.

I M G 2101

Galatasaray maçı öncesi Konyaspor'da şampiyonluğu etkileyecek gelişme! Fenerbahçeliler umutlandı... Galatasaray maçı öncesi Konyaspor'da şampiyonluğu etkileyecek gelişme! Fenerbahçeliler umutlandı...

HABER MERKEZİ

Gündem Haberleri

Editör: Aybüke Ünal