Çaycuma’da olay! Kestiği kablo canından ediyordu Çaycuma’da olay! Kestiği kablo canından ediyordu

Zonguldak Kömürspor’da üst üste aldığı başarısız sonuçlarla Tokat maçı sonrası istifa eden Mustafa Özer’e yönetimin de kendisine teşekkür ederek istifasını kabul etmesinden sonra yeni bir Teknik Direktör arayışına giren yönetim, henüz kimi takımın başına getireceği yeni isim belirsizliğini korurken geçen sezon takımı başarıyla çalıştıran Şenol Demir’in yeniden takımın başında olması hususunda taraftarlar çağrıda bulunuyor.
“Zonguldak’ın evladı Şenol Demir gelsin” diye seslenen taraftarlar yönetimin başka bir hoca arayışına girmekten ziyade boşta bulunan Şenol Demir’le görüşme sağlanmasının uygun olacağına işaret ederek takımı ancak Şenol Hoca toparlar görüşünde bulunuyorlar.
Öte yandan, İMZA gazetesi Genel Yayın Yönetmeni spor yazarı Mustafa Emen ise yaşanan bu gelişmeler üzerine Şenol Demir Hocayı telefonla arayarak görüşünü aldı. Yapılan görüşmede Demir hoca gelişmeleri basından izlediğini ifade ederek şu bilgileri verdi.
“Takımın içinde bulunduğu durumu takip ediyorum. Mustafa Özer hoca benim takım arkadaşımdı hakkında yorum yapmam bana yakışmaz kendisine bundan sonraki hayatında başarılar dilerim. Zonguldakspor benim evladım gibidir. Yıllarca formasını giydim başarısı için elimden geleni yaptım yaparım da. Bana şu ana kadar yönetimden bir çağrı yapılmadı. Kendilerine saygı duyarım. Şayet bir teklif gelirse eğer gider konuşur ve Zonguldakspor’un başarısı için yine elimi taşın altına koyarım. Bu takım ilimizin tek temsilcisidir ve her zaman da hedefi olan bir takımdır. Şu anda ancak bunları söyleyebilirim.” Şeklinde konuştu.