Zonguldak o marketi merak etti... Domatesi 74,90 liradan satan market... Zonguldak o marketi merak etti... Domatesi 74,90 liradan satan market...

Zonguldak Kömürspor'un deplasmanda 1-0 mağlup olduğu Vanspor maçı sonrasında Vanspor Kulüp Başkanı Feyat Kıyak ve korumaları, Zonguldak Kömürsporlu oyuncuların bulunduğu soyunma odasına girerek sporculara silah çekmesi ve yapmış oldukları saldırı hakareti sonrasında Zonsiad (Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği) Başkanı ve Elcab Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet Tıskaoğlu , Vanspor'u şu sözlerle kınadı;

"Temsilcimiz  ve  Şehrimizin Takımı  Zonguldak Kömürspor’un deplasmanda Vanspor’a 1-0 mağlup olması sonucu, işçi milli takımımıza Vanspor Kulüp Başkanı Feyat Kıyak, sporcularımızın bulunduğu soyunma odasına girerek sporcularımıza silah çekmesi ve yapmış olduğu saldırı hakaretini şiddetle kınıyorum. 
soyunma odasında o silahlar patlasaydı ülke futboluna nasıl bir kara leke yapışacağı konusunda ise tek bir yorumumuz yoktur. 
Her şeye rağmen bilmelidir ki; bu iki şehrin arasında ki kardeşlik bağının temelleri 2011'de Zonguldaklı Kahraman Madencilerimiz ile deprem felaketi yaşayan kıymetli Van halkı arasında hiçbir zaman kopmayacak şekilde atılmıştır.
Spor dostluk kardeşliktir. Bir daha bu tür olayların meydana gelmemesi için tüm futbol camiasını sağduyuya davet ediyorum."