Zonguldak Kömürspor'u küme düşüren şikeli maç hakkında şaşırtan iddia! Zonguldak Kömürspor'u küme düşüren şikeli maç hakkında şaşırtan iddia!

Yıllardır iyi ve kötü günde takımlarını hiç yalnız bırakmayan Zonguldak Kömürspor takımının tribün liderleri ve taraftarları mübarek Ramazan ayında büyük bir organizasyona daha imza atarak ”Dostluk birlik beraberlik iftar buluşması” programı düzenledi.

Tribün liderleri Miraç Balcı, Taner Arslantürk, Bora Amasralı ve Zeki Beybeyoğlu tarafından organize edilen iftar programına AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yılıdız, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ın yanı sıra GMİS Teşkilatlandırma Sekreteri Tayfun Demir de katıldı.

Yapılan ortak açıklamada şu görüşlere yer verildi.

“Zonguldakspor taraftarları adına vermiş olduğumuz iftar yemeği programına katılım yapan başta Zonguldak belediye başkanımız Ömer Selim Alan'a, AK Parti İl Başkanımız Mustafa Çağlayan'a, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız’a, Genel Maden İşçileri sendikası yöneticilerinden değerli abimiz Tayfun Demir'e, bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan Cevat Laçin'e Zonguldak'ın gururu iftiharı değerli madenci abilerime, kardeşlerime , şehrimizin önde gelen esnaflarımıza, mekanın sahibi Levent Yaman abimize çalışanlarına Zonguldakspor’un değerli hocası Barış hocamıza ve her zaman takımını ,Şehrini savunan Cefakar Büyük Zonguldakspor Taraftarına çok teşekkür Ediyoruz.

Biz Büyük Bir Aileyiz. Fotoğraflar konuşursa, Haber-Yorum: Mustafa Emen