A101, Yeni İstihdam Olanakları Sunuyor
Türkiye'nin önde gelen market zincirlerinden biri olan A101, büyüme hedefleri doğrultusunda Zonguldak ve birçok ilde yeni mağazalar açacaklarını duyurdu. Bu kapsamda yüzlerce personel alımı yapılacak.

Çalışma Fırsatları Genişliyor: İş Başvuruları Başladı
A101 Mağazacılık A.Ş, marketlerinde görevlendirilmek üzere market sorumlusu ve market personeli pozisyonlarında işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. İş arayanlar, A101'nin kariyer sayfası üzerinden başvuruda bulunabilecekler.

Hırsızlar evi soydu! Ekipler olay yerinde Hırsızlar evi soydu! Ekipler olay yerinde

Başvuru Şartları
Başvuru yapmak isteyen adaylarda aranan şartlar arasında 20-40 yaş aralığında olmak, bay veya bayan olmak ve en az lise mezunu olmak bulunuyor. Bu şartlar doğrultusunda nitelikli adaylar iş başvurularını tamamlayabilecekler.

Yeni İş İmkanlarıyla İstihdam Artıyor
A101'nin Zonguldak ve diğer illerde açılacak yeni mağazalarıyla birlikte, iş gücü piyasasına önemli bir katkı sağlanması bekleniyor. Yeni personel alımları, bölgesel istihdamı destekleyerek ekonomiye olumlu etkiler yapmayı hedefliyor.

İşe Alım Süreci
İşe alım sürecinde adaylar, başvurularını kariyer sayfası üzerinden gerçekleştirebilecekler. Sonrasında adaylar arasından uygun görülenler mülakata çağrılacak ve uygun adaylar işe alınacak.

Editör: Ahmet Furkan Sav