İzmir Çeşme Alaçatı'daki yazlığında Zonguldak Ereğlispor (ZES) Başkanı Kaan Kocaman ve futbolcularını misafir eden tecrübeli teknik direktör Yılmaz Vural, "ZES'i çıkartmaya ben mi geleyim" dedi.  

Gerçekleşen görüşmede Zonguldak Ereğlispor Başkanı Kaan Kocaman'ın yanı sıra Takım Kaptanı Eren Erbay ve Futbolcular Engin Bozkurt, Serhat Varol, Talha Taytekin, Buğra Erdoğmuş yer aldı.  

Yılmaz Vural "Takımımızın play off'ta elendiğini öğrenince çok üzüldüm. Bu sene çıkacağınıza inancım tamdı. Ama futbolda böyle şeyler oluyor.  İstediğin kadar namağlup ligi bitirin. Play off sistemi her zaman sıkıntıdır. Mücadeleniz ve gayretiniz için aferin. Keşke sonu bir üst lig olsaydı. İlla ben mi geleyim ZES'i çıkartmaya. Yeni sezonda sizi sıkı takip edeceğim. Eğer istediğimiz sonuçlar ortaya çıkmazsa çıkıp ben geleceğim" dedi.  

Futbolcular isyan bayrağını çekti! Alaplı Belediyespor'a karşı yasal süreç başlattılar... Futbolcular isyan bayrağını çekti! Alaplı Belediyespor'a karşı yasal süreç başlattılar...

Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Kaan Kocaman ise, "Değerli hocam Yılmaz Vural'a bizleri misafir ettiği için çok teşekkür ederim. Takımımıza, oyuncularımıza ve bize her zaman desteği tamdır. Artık kendisini koyu bir Zonguldak Ereğlispor'lu yaptık" dedi. 

Kaynak: HABER MERKEZİ