Olay, Karabük Üniversitesi kampüsünde meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre, torununu YKS sınavına gireceği Karabük Üniversitesi'ne götüren Recep Fırıncı, torununu fakülte binasına bıraktıktan sonra aracı park etmek için hareket etti. Bu esnada otomobilin yakıt kaçırdığını fark eden Fırıncı, aracın aniden alev almasıyla birlikte kendini dışarı attı. Üniversite güvenlik görevlileri yangın söndürme tüpleriyle müdahale etmeye çalışsa da alevler hızla büyüdü.

I M G 4101

İtfaiye Ekiplerinin Müdahalesi

Aynı istikamette giden iki otomobil çarpıştığı kazada ölü ve yaralılar var... Aynı istikamette giden iki otomobil çarpıştığı kazada ölü ve yaralılar var...

Patlamaların da yaşandığı yangına Karabük Belediyesi İtfaiye ekipleri kısa sürede müdahale ederek alevleri kontrol altına aldı. Ancak yangın sonucunda otomobil tamamen yanarak demir yığınına döndü. Olay yerine gelen araç sahibi Erhan Fırıncı, yanmış aracını görünce gözyaşlarına boğuldu.

I M G 4105

Olayın ardından bir itfaiye eri, gözyaşlarına hakim olamayan Erhan Fırıncı'ya "Biz elimizden geleni yaptık vallahi” diyerek teselli etmeye çalıştı. Bu anlar, olayın dramatik yönünü bir kez daha gözler önüne serdi.

I M G 4103

Kaynak: İHA