Zonguldak'ta Dubaların Kırılması Vatandaşlarda Tepkiye Yol Açtı Zonguldak'ta Dubaların Kırılması Vatandaşlarda Tepkiye Yol Açtı

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) Karaelmas Sosyal Bilimler Dergisi (KARES) editör ve alan editörleri toplantısı, ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’in başkanlığında İletişim Fakültesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Toplantıya, ZBEÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü ve KARES Baş Editörü Doç. Dr. Yücel Namal, editörler Doç. Dr. Gürbüz Arslan ve Öğr. Gör. Şerife Akıncı Tok ile alan editörleri Doç. Dr. Filiz Akar, Doç. Dr. Fadile Gülden Ekmen, Dr. Öğr. Üyesi Arda Karadavut, Dr. Öğr. Üyesi Behice Ceyda Cengiz, Dr. Öğr. Üyesi Soner Sözler, Öğr. Gör. Dr. Çağdaş Albayrak, Öğr. Gör. Dr. Melek Toparlak Şahin, Arş. Gör. Dr. Cem Evrim Aslan, Arş. Gör. Dr. Okan Küçük ve dergi sekreteri Arş. Gör. Dr. Havva Turan katıldı.

Derginin İşleyiş Süreci ve Gelecek Planları

Toplantıda, derginin işleyiş süreci ve bundan sonraki sayılarıyla ilgili olarak akademik planlama ve fikirler ele alındı. Toplantı, derginin gelecekteki yayın politikaları ve akademik hedeflerinin tartışılmasıyla son buldu.

Kaynak: İHA