31 Mayıs 2024 Cuma

Futbol

  • 16:00 Ş.V. Karakurdu: Kdz. Ereğli Bld. Spor vs. Zonguldak Saray Spor (U13 Play Off)
  • 16:00 Fener Sentetik: Zonguldak Kömür Spor vs. Ereğli Göztepe Spor (U13 Play Off)

1 Haziran 2024 Cumartesi

Futbol

  • 14:00 Fener Sentetik 1: Karadon Spor vs. Kozlu Taşkömürü Spor (U11)
  • 15:15 Fener Sentetik 1: Kozlu Taşkömürü Spor vs. Karadon Spor (U12)
  • 16:30 Fener Sentetik 1: Karaelmas Spor vs. Çaycuma GB. Spor (U11)
  • 15:30 Fener Sentetik 2: Çaycuma GB. Spor vs. Zonguldak Kartal Spor (U12)
  • 16:45 Fener Sentetik 2: Zonguldak Saray Spor vs. Zonguldak Kartal Spor (U11)
  • 18:00 Fener Sentetik 2: Zonguldak Saray Spor vs. Karaelmas Spor (U12)
  • 15:30 Fener Çim: Üzülmez Spor vs. Kilimli Bld. Spor (U12)
  • 16:45 Fener Çim: Zonguldak Kömür Spor vs. Kilimli Bld. Spor (U11)
  • 18:00 Fener Çim: Zonguldak Kömür Spor vs. Tersane Spor (U12)
  • 15:00 Çaycuma Sentetik: Çaydeğirmeni Bld. Spor vs. Devrek Eğitim Gücü Spor (U12)
  • 16:30 Çaycuma Sentetik: Çaycuma Spor vs. Devrek Eğitim Gücü Spor (U11)
  • 15:00 Çaycuma Sentetik: Çaycuma Spor vs. Gökçebey Spor (U12)
  • 16:30 Çaycuma Sentetik: Gökçebey Spor vs. Devrek Baston Kent Spor (U11)
  • 15:30 Ş.V. Karakurdu: Alaplı Gücü Spor vs. Zonguldak Çelikordu Spor (U12)
  • 16:45 Ş.V. Karakurdu: Alaplı Gücü Spor vs. Zonguldak Çelikordu Spor (U11)
  • 18:00 Ş.V. Karakurdu: Alaplı Bld. Spor vs. Kdz. Ereğli Bld. Spor (U11)
  • 15:30 Ş.V. Karakurdu: Ereğli Göztepe Spor vs. Kdz. Ereğli Lisesi Spor (U12)
  • 16:45 Ş.V. Karakurdu: Ereğli Göztepe Spor vs. Kdz. Ereğli Lisesi Spor (U11)
  • 18:00 Ş.V. Karakurdu: Balı Spor vs. Kdz. Ereğli Gücü Spor (U12)
  • 14:00 Kilimli Sentetik: 1982 Kurtgücü Spor vs. Muslu Bld. Spor (2. Amatör Final)

Briç

Filyos’da sıcak saatler! Can kurtaranlar denize atladı Filyos’da sıcak saatler! Can kurtaranlar denize atladı
  • Kdz. Ereğli Briç Salonu: Kulüpler Türkiye Briç Şampiyonası Batı Karadeniz Elemeleri (Kız - Erkek)

Basketbol

  • 16:30 Ereğli Spor Salonu: Ereğli Lisesi vs. Ereğli Bld. (B) (U10)
  • 18:00 Ereğli Spor Salonu: E BASK vs. Ereğli Bld. (A) (U10)

2 Haziran 2024 Pazar

Futbol

  • 14:00 Fener Sentetik: Tepebaşı Spor vs. Kozlu Taşkömürü Spor (2. Amatör Play Off)
  • 16:30 Fener Sentetik: Grup 2.si vs. Grup 5.si (2. Amatör Play Off)
  • 14:00 Çaycuma Sentetik: Pehlivanlar Spor vs. Çaycuma Yaka Spor (2. Amatör Play Off)
  • 16:30 Çaycuma Sentetik: Çaycuma Yeşilvadi Spor vs. Karamusa Spor (2. Amatör Play Off)
  • 14:00 Ş.V. Karakurdu: Grup 2.si vs. Grup 5.si (2. Amatör Play Off)
  • 16:30 Ş.V. Karakurdu: Karadeniz Ereğli Esnaf Spor vs. Karadeniz Ereğli Spor (2. Amatör Play Off)
  • 11:00 Ş.V. Karakurdu 1: Kdz. Ereğli Atletik Spor vs. Kdz. Ereğli Bld. Spor (U12)
  • 12:00 Ş.V. Karakurdu 1: Balı Spor vs. Kdz. Ereğli Gençyıldız Spor (U11)
  • 11:00 Ş.V. Karakurdu 2: Kdz. Ereğli Gençyıldız Spor vs. Ereğli Demir Spor (U12)
  • 12:00 Ş.V. Karakurdu 2: Kdz. Ereğli Gücü Spor vs. Ereğli Demir Spor (U11)

Briç

  • Kdz. Ereğli Briç Salonu: Kulüpler Türkiye Briç Şampiyonası Batı Karadeniz Elemeleri (Kız - Erkek)

3 Haziran 2024 Pazartesi

Masa Tenisi

  • 10:00 Kapuz İlköğretim Okulu: Okul Sporları Küçükler Masa Tenisi İl Birinciliği (Kız - Erkek)

Futbol

  • 16:00 Çaycuma Sentetik: Çaycuma GB. Spor vs. Zonguldak Kömür Spor (U13 Play Off)
  • 16:00 Ş.V. Karakurdu: Ereğli Göztepe Spor vs. Kdz. Ereğli Bld. Spor (U13 Play Off)

Futsal

  • 10:30 Site Spor Salonu: Okul Sporları Küçük Erkek Futsal Müsabakaları (Küçük Erkek)
  • 11:30 Site Spor Salonu: Okul Sporları Küçük Erkek Futsal Müsabakaları (Küçük Erkek)
  • 12:30 Site Spor Salonu: Okul Sporları Küçük Erkek Futsal Müsabakaları (Küçük Erkek)
  • 13:30 Site Spor Salonu: Okul Sporları Küçük Erkek Futsal Müsabakaları (Küçük Erkek)

4 Haziran 2024 Salı

Futbol

  • 14:00 Fener Sentetik: Karadon Spor vs. Karaelmas Spor (U11)
  • 15:30 Fener Sentetik: Kozlu Taşkömürü Spor vs. Çaycuma GB. Spor (U12)
  • 17:00 Fener Sentetik: Zonguldak Saray Spor vs. Çaycuma GB. Spor (U11)
  • 18:30 Fener Sentetik: Kilimli Bld. Spor vs. Zonguldak Saray Spor (U12)
  • 15:30 Fener Sentetik: Tersane Spor vs. Karadon Spor (U12)
  • 17:00 Fener Sentetik: Kilimli Bld. Spor vs. Kozlu Taşkömürü Spor (U11)
  • 18:30 Fener Sentetik: Çaydamar Spor vs. Üzülmez Spor (U12)
  • 17:00 Fener Çim: İnağzı Spor vs. Zonguldak Kömür Spor (U12)
  • 18:30 Fener Çim: Zonguldak Kartal Spor vs. Zonguldak Kömür Spor (U11)

Voleybol

  • 11:00 Site Spor Salonu: Okul Sporları Genç Kız Voleybol Müsabakaları (Genç Kız)
  • 13:00 Site Spor Salonu: Okul Sporları Genç Kız Voleybol Müsabakaları (Genç Kız)

5 Haziran 2024 Çarşamba

Futsal

  • 10:30 Site Spor Salonu: Okul Sporları Küçük Erkek Futsal Müsabakaları (Küçük Erkek)
  • 11:30 Site Spor Salonu: Okul Sporları Küçük Erkek Futsal Müsabakaları (Küçük Erkek)
  • 12:30 Site Spor Salonu: Okul Sporları Küçük Kız Futsal Müsabakaları (Küçük Kız)
  • 13:30 Site Spor Salonu: Okul Sporları Küçük Kız Futsal Müsabakaları (Küçük Kız)

Basketbol

  • 18:00 Ereğli Spor Salonu: Ereğli Bld. (B) vs. Ereğli Bld. (A) (U10)
  • 19:30 Ereğli Spor Salonu: E BASK vs. Ereğli Lisesi (U10)

6 Haziran 2024 Perşembe

Masa Tenisi

  • 16:00 Kapuz İlköğretim Okulu: Kurum ve Kuruluşlar İl Birinciliği (Kız – Erkek)

7 Haziran 2024 Cuma

Futsal

  • 10:30 Site Spor Salonu: Okul Sporları Küçük Erkek Futsal Müsabakaları (Küçük Erkek)
  • 11:30 Site Spor Salonu: Okul Sporları Küçük Erkek Futsal Müsabakaları (Küçük Erkek)

Masa Tenisi

  • 16:00 Kapuz İlköğretim Okulu: Kurum ve Kuruluşlar İl Birinciliği (Kız – Erkek)

Bu kapsamlı programla Zonguldak'ta spor dolu bir hafta yaşanacak. Her yaştan sporcu ve izleyici, farklı branşlarda heyecan dolu karşılaşmaların keyfini çıkaracak.

Aytaç Öztürk

Editör: Aybüke Ünal