Zonguldak'taki Westalife AVM'de Kapanma Endişesi

Zonguldak'ta Mithatpaşa Mahallesi'nde bulunan Westalife AVM, 2017 yılında kapılarını açtıktan 7 yıl sonra kapanma tehlikesiyle karşı karşıya. AVM içindeki mağazaların büyük çoğunluğunun kapanmasıyla birlikte ziyaretçi sayısında belirgin bir düşüş yaşandı.

BAKKA toplandı, genel sekreter emekli oldu... BAKKA toplandı, genel sekreter emekli oldu...

Yıllar İçindeki Değişim

AVM'nin açıldığı günden bu yana zamanla mağazaların kapanmasıyla birlikte AVM'nin aktif iş yeri sayısı bir elin parmakları kadar azaldı. Bu durum, AVM'nin terk edilmiş bir görüntüye bürünmesine neden oldu. Toplamda 60'a yakın iş yerinin bulunduğu AVM'de dükkanların neden kapandığı ise merak konusu.

Spekülasyonlar ve Belirsizlik

AVM'nin dükkanların kapanmasına sebep olarak özel bir hastane veya başka amaçlarla kullanıldığı yönünde söylentiler dolaşırken, AVM yetkilileri tarafından konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. AVM'nin geleceği hakkında net bir bilgi bulunmuyor.

Bu gelişmeler, Zonguldak'ta ticari hayatın ve alışveriş merkezi sektöründeki dinamiklerin nasıl etkilendiğini gösteriyor. Olayın perde arkasındaki detaylar ve AVM'nin geleceği ise ilerleyen zamanlarda netlik kazanacak gibi görünüyor.

Editör: Ahmet Furkan Sav