Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, seçim süreciyle ilgili konuştu.

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, “Biz AK Parti ailesi olarak kimi işaret ederse bizde kafa işareti kalır nede soru işareti kalır. Biz böyle bir partiyiz. Doğrusu da bu”dedi.

Başkan Alan açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

Ali Babacan, Zonguldaklı vatandaşlara mesaj attı destek istedi! Ali Babacan, Zonguldaklı vatandaşlara mesaj attı destek istedi!

“Süreçle ilgili başkan söyledi. Beklemek streslidir. Cumhurbaşkanımız 15’inde 48 tane ili açıklayacak. Hakkımızda hayırlısı. Cumhurbaşkanımız açıklayana kadar ne desek boş. Allah ayağınıza taş değdirmesin. Biz AK Parti ailesi olarak kimi işaret ederse bizde kafa işareti kalır nede soru işareti kalır. Biz böyle bir partiyiz. Doğrusu da bu. Malum arkadaşların bazıları bu süreçten keyif mi alıyor. Adayın arkasında çalışacağız. Daha çok proje var. Bitirdiklerimiz var. Eksik görüp bitirmek istediklerimiz var. Kaos fitne fesat insanlarımız sıkıldı. Cumhurbaşkanımız açıklayacak. Yollara çıkacağız. Yaptıklarımızı anlatacağız. Bizim işimiz onlara göre kolay. Hayallerimizi anlatacağız. Sosyal kültürel anlamda daha güzel Zonguldak istiyoruz. 15’inde bu dedikodular biter. Seçimi tekrar yüzde 60’la alacağız”dedi.

Emre Can Bayram