Yapılan duyuruda, 1 inşaat mühendisi ve 20 temizlik (beden) işçisi olmak üzere toplam 21 personel alımının yapılacağı belirtildi. Başvurular, 23-26 Ocak tarihleri arasında kabul edilecek.

İnşaat mühendisi pozisyonuna başvuruda bulunmak isteyen adaylar, ilgili niteliklere sahip olmalı ve başvurularını belirlenen tarihler içerisinde Filyos Belediyesi'ne iletmelidirler. Temizlik (beden) işçisi pozisyonu için ise adaylarda temizlik hizmetlerine uygun yetenek ve deneyime sahip olma şartı aranacaktır.
Başvuruların tamamlanmasının ardından, adaylar arasından seçilecek olan personeller, Filyos Belediyesi bünyesinde görev yapacak ve ilgili pozisyonlarda çalışacaklardır.

Başvuruların kabul edileceği tarihler olan 23-26 Ocak arasında ilgili belgelerle birlikte başvuruda bulunmak isteyen adaylar, Filyos Belediyesi'nin resmi internet sitesi üzerinden ya da belediye tarafından belirlenen başvuru noktalarından başvurularını gerçekleştirebilirler. Ayrıca, başvuru şartları ve detayları da yine belediye tarafından yayımlanan duyuruda belirtilmiştir.

Whatsapp Image 2024 01 23 At 18.05.21 (1)

Ali Bektaş için toplandılar! Ali Bektaş için toplandılar!

Whatsapp Image 2024 01 23 At 18.05.21