Botaş Gelişim deplasmanında Sasha Goodlett ve Deniz Aygül’den muhteşem performans! Botaş Gelişim deplasmanında Sasha Goodlett ve Deniz Aygül’den muhteşem performans!

Hentbol Erkekler 2. Lig'i ekiplerinden Elcab Kablo Zonguldak Hentbol Spor Kulübü ligin 3. haftasında da galip gelmeyi başardı.

Hentbol Erkek 2. Ligi H Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz ELCAB Zonguldak Kastamonu İnebolu Spor Kulübü ile karşılaştı. Ligin ikinci haftasında Karabük Yıldız Gençlik Spor'u 36-27 mağlup eden ELCAB, bu hafta da Kastamonu İnebolu Spor Kulübünü 44-33’lük skor ile mağlup etti ve adını 2.tura yazdırdı. mücadelede üstün oyun sergileyen Elcab Kablo Zonguldak Hentbol Spor Kulübü Takımı liderliği elden bırakmadı. 

Kulüp Başkanı Nejdet Tıskaoğlu, yaptığı açıklamada galibiyetten ötürü mutluluğunu ifade ederek "hep birlikte adım adım şampiyonluğa ilerliyoruz. Elcab Kablo Zonguldak Hentbol Spor Kulübü olarak yolumuza liderlik ile emin adımlarla ilerliyoruz. Sezonun ilk 3 haftasını liderlik ile tamamladık. Bu galibiyet ile sporcu kardeşlerimizi tek tek alınlarından öpüyorum. Şampiyonluğa inancımız tam ve adım adım gidiyoruz. Zonguldak'a şampiyonluğu getirip play-off'larda da Hentbol 1. Ligi'nde  Zonguldak'ımız da ilke imza atarak gururla temsil edeceğiz. Nice zaferlere hep birlikte Zonguldak olarak şahitlik edeceğiz. En başından itibaren diyorum O kupa Zonguldak'a gelecek" dedi.